Farmaceits apzināti sabojā vairāk nekā pustūkstoti Covid-19 vakcīnu

tautaruna.lv 13.janvāris, 13:44
 
Reuters/Scanpix/LETA
Farmaceits no Viskonsīnas štata ASV Stīvens Brandenbergs tiek apsūdzēts par to, ka ir apzināti ārpus ledusskapja atstājis vairāk nekā 500 Covid-19 vakcīnas, raksta medijs "Vice".
Tiek vēstīts, ka farmaceits tīšām atstājis kastes ar uzņēmuma "Moderna" ražotajām Covid-19 vakcīnām ārpus ledusskapja vairāk nekā 12 stundas. Tādejādi nodarīti zaudējumi aptuveni 11 000 dolāru apmērā.

Kā skaidrojis pats apsūdzētais, viņš to darījis apzināti jo tic sazvērestības teorijai, ka šīs vakcīnas var negatīvi ietekmēt cilvēka ģenētisko kodu.

Jāpiebilst, ka informācija par teoriju, kas apgalvo, ka Covid-19 vakcīna ir izveidota tā, lai radītu bojājumus cilvēka DNS, parādījās pagājušā gada septembrī.

Zinātnieki paziņoja, ka ir soļa attālumā no tā, lai izstrādātu imunizācijas preparāta gala variantu. Šai teorijai pamatā ir mRNA tehnoloģija, kas vakcīnas izstrādē tiek pielietota pirmoreiz.


mRNA ir proteīns, kas līdzinās Covid-19 izraisošajam vīrusam, un signalizē imūnsistēmai, ka jāizstrādā antivielas.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Arī Amerikā atrodas prātīgi domājoši cilvēki.

13.janvāris, 14:24 Atbildēt

Viena no teorijām par vakcīnu jau ir, ka bīstama tā ir personām reproduktīvajā vecumā, jo samazina auglību. Bet es jau nezinu.

13.janvāris, 18:34 Atbildēt

labs ledusskapis var -75 grādus izspiest.Stikla ampulas ar šķidrumu protams netiek saplēstas.

13.janvāris, 17:10 Atbildēt

toties tavam stulbumam nav robežas.

14.janvāris, 8:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:51

Jaunākās diskusijas