Holivudas aktrise atklāj, ka tikusi nolaupīta un turēta gūstā

tautaruna.lv 13.janvāris, 19:00
 
Reuters/Scanpix/Leta
Aktrise Rebela Vilsone pastāstījusi par šausminošu incidentu ceļojuma laikā Āfrikā, kad pret viņu pavērsts ierocis, raksta "The Mirror".

Vilsone atklājusi, ka ceļojuma laikā Āfrika tikusi nolaupīta un diennakti pavadījusi gūstā.

40 gadus vecā Austrālijas aktrise stāsta, ka kopā ar sieviešu grupu atradās Mozambikā, kad viņu automašīnu apturējuši bruņoti vīruši un likuši izkāpt.

"Viņi mūs aizveda uz kādu māju nekurienes vidū. Es domāju, ka krīzes situācijā reaģēju ļoti labi. Biju līdere," intervijā "Sky One" šovā "Straight Talking" stāstījusi aktrise. "Par laimi mums netika nodarīts pāri un nākamajā dienā viņi atnāca un teica, ka mūsu automāšīna ir gatava un varam braukt. Mēs neuzdevām jautājumus. Mēs devāmies uz mašīnu un braucām prom," pastāstījusi aktrise un piebilst, ka, iespējams, vīrieši izmantojuši automašīnu nelegālām darbībām.

Jau vēstīts, ka Vilsone savus fanus pārsteigusi ar iespaidīgām vizuālajām pārmaiņām - zvaigzne ir zaudējusi 30 kilogramus.

Rebelas pārsteidzošās izskata pārmaiņas novērtē viņas fani. Tomēr viņa atzīst, ka ne visi to uztver pozitīvi. Kino pārstāvji uzskata, ka mainot savu izskatu, aktrisei būs grūtāk iegūt dažādas nozīmīgas lomas.

Jau iepriekš vēstīts, ka aktrise Rebela Vilsone savus fanus pārsteigusi ar iespaidīgām vizuālām pārmaiņām. 2020. gada sākumā aktrise paziņoja, ka pievērsīs uzmanību savai veselībai. Pagājušā gada sākumā viņa atklāja, ka jau sākusi spert pirmos soļus fiziskās formas uzlabošanā un zaudējusi 19 liekos kilogramus.

Komentē 11

 
Anonīms
 

es viņu negribētu nolaupīt

13.janvāris, 18:29 Atbildēt

Es gan - mīksta , silta un apaļa ! Seksa sapnis ne sieviete !

13.janvāris, 23:20 Atbildēt
Agnija Fillipova > juris.5e2771d83ac7e

Juri, tā nav sieviete. Vai tad neredzi, ka tas ir transgenders

14.janvāris, 11:20 Atbildēt
Juris > agnija.fillipova

Pardon Agnij ! Pēc kā to spriežat ? Ja tā kārtīgi ieskatās bildē - ši dāma ir ar vīrišķiem sejas vaibstiem un paplatākiem pleciem . Bet tas neko nenozīmē . Iespējams jaunībā nodarbojusies ar peldēšanu vai vieglatlētiku . Bet sieviķās pazīmes pupi ir un uz sejas skūtas bārdas pēdas nav manāmas . Tatad pēc kā spriežat ka runa ir par transvestītu ? Es savā dzīvē esmu daudz redzējis gan vīrišķīgas sievietes , bet tomēr sievietes , gan daudz biežāk sievišķīgus vīriešus - tās saucamās "bābas ar pautiem ". Bet bioloģiski tie tomēr ir vīrieši . Kaut arī mazvērtīgi .

15.janvāris, 0:27 Atbildēt
josh > agnija.fillipova

Tu pati esi transgenders, vai tad spogulī neredzi, smiedīgā kuce?

22.janvāris, 13:57 Atbildēt

vajadzētu apēst citronu!

13.janvāris, 20:09 Atbildēt

Pissa?

13.janvāris, 22:03 Atbildēt

Kā var uzdot tik naivus jautājumus !? Nu protams ! Priekš kam tad nolaupīja ???

13.janvāris, 23:19 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > juris.5e2771d83ac7e

Tad jau nekas šausminošs nebija.

14.janvāris, 8:38 Atbildēt
Juris > j.nis.lauks

Nu protams ka nebija ! Bet ja sivēnu uzdurtu uz iesma un izceptu .............. arī nekas šausminoš nebūtu . Tikai garšīga , kārtīga noēšanās . Un ja vēl liela krūze ar tumšo alu tur klāt ?!

15.janvāris, 0:31 Atbildēt

Mūsu stiliste Indra Salceviča ir smukāka. Ja Indru nolaupītu, nelabie zēni līdz pensijai viņu vaļā nelaistu.

14.janvāris, 9:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:31

Jaunākās diskusijas