VIDEO: Rīdziniece piedzīvo briesmīgu situāciju tramvajā; policija nereaģē

tautaruna.lv 13.janvāris, 13:09
 
F64
Pirmdien, 11.janvārī, kāda rīdziniece piedzīvoja nervozāko tramvaja braucienu savā mūžā, jo bariņš zēnu tā vagonā nodarbojās ar huligānismu, tostarp rādīja kailu pēcpusi un čurāja pa logu, vēsta "Degpunktā".

Jaunā sieviete no Mežaparka, kuru dēvēsim par Sintiju, vēlu vakarā devās mājās ar 11.tramvaju.

Brauciens ik minūti kļuva arvien nepatīkamāks pāris jauniešu dēļ, kuri braucamajā nodarbojās ar huligānismu, bet sievietei neviens nepalīdzēja tikt galā ar situāciju.

“Visi trīs iekāpa iekšā un es pamanīju, ka viņiem rokās ir sniega pikas. Viņi atvēra vaļā vairākus tramvaja logus un pa tiem meta ārā sniega pikas. Tad viņi izdomāja rādīt kaut kādas rupjības kamerai un pēc tam arī izdomāja novilkt bikses un rādīt pliku dibenu kamerai. Cik es atceros, tad jau tramvajā bija iekāpuši arī citi pasažieri un kailās pēcpuses viņi rādīja arī pavērsušies uz pasažieru pusi," stāstīja Sintija.

Šķita, ka bērni tikai dauzās, bet vēlāk kļuva skaidrs, ka izklaide kļūst arvien rupjāka. Viens no jauniešiem sāka nokārtot savas dabiskās vajadzība pa atvērtu tramvaja logu, kamēr tas brauc. Tika pārkāptas uzvedības normas un pasažiere izlēma rīkoties.

“Zvanu policijai, sāku skaidrot šo situāciju, stāstu, kāds ir maršruts un kurā pieturā atrodos. Tad man pateica, ka mani tūlīt savienos ar kādu citu [operatīvā dienesta] darbinieku. Mani savienoja ar kādu citu, kā es nopratu, policijas darbinieku un man savs sakāmais bija atkal jāstāsta no jauna,” atminas Sintija.

Tiklīdz Sintija sāka stāstīt par notiekošo jau otro reizi, jaunieši to sadzirdēja un gāja atriebties. Viens no zēniem viņai uzspļāva uz pieres un visi trīs huligāni izkāpa no tramvaja ārā. Kad policijai tas darīts zināms, dispečere atbildējusi: “Tad jau neko.”

Par spīti tam, ka ar policiju Sintijai izdevās sazināties, viņa uzskata, ka policija nav pildījusi darba pienākumus.

“Mani, var teikt, pazemoja aizskāra. Un es nekādus risinājumus tam neredzu. Policija vai nu negrib rīkoties vai, ja ir bezspēcīga, tad nav jēgas tās norādītajam numuram,” viņa uzskata.

Policijas pārstāvis Toms Sadovskis atzīst, ka saruna ar policijas dispečeri ir bijusi neveiksmīga, taču uz izsaukumu ekipāža tomēr izbrauca.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Ja tramvajā darbojas novērošanas kameras (kā tam vajadzētu būt), tad policijai nav nekādu problēmu identificēt vainīgos un sodīt, pirmkārt, liekot publiski atvainoties kundzei par pazemojumu, un tad piemērot visus soda mērus, ieskaitot kompensāciju kundzei un sodu par apzinātu iespējamu inficēšanu (nav zināms, vai tas morālais kroplis nav slims ar AIDS , sifilisu, tuberkulozi vai Covid-19). Par mācību pārējiem, kuri vēlētos ko līdzīgu atkārtot.

13.janvāris, 14:57 Atbildēt

tas notiek regulari so jauniesu ardisanas 11 tramvaja teiktu vini ir loti agresivi

13.janvāris, 16:50 Atbildēt

Timma brūte visu laiku savu dibenu izrāda. Kāpēc te nevar?

13.janvāris, 18:34 Atbildēt

Slikti strādā PP. Čalīši sapīpējas un zaudē jebkādu sajēgu.

13.janvāris, 18:36 Atbildēt

Gribēju paskatīties piedāvāto video, taču tur viena pēc otras iet kaut kādas reklāmas. Tā arī neko neredzēju. Mediji taču it kā esot izgājuši no reklāmas tirgus, kāpēc joprojām tiek ķēzīts saturs un grūstas šīs nevienam nevajadzīgās reklāmas?

13.janvāris, 18:53 Atbildēt

pa lielam tādi sūdi ir jānošauj.,,,jo nākotnes tāpat tādiem gejiem NAV un nebūs

13.janvāris, 19:36 Atbildēt

Bidlas ,un tas nav atkarīgs no tautības--patiesībā nupat ir klāt laiks ,kad ir obligāti jābruņojas ,jo tādiem policistiem visi pelnīti spļauj virsū.

Iedomājieties ,tādi kropļi ielien vagonā un sāk uzvesties kā nelieši ,bet tad pasažieris izvelk ieroci ..un pēc īsa brītiņa ne tikai čurā ,bet arī šie kropļi aptaisās

14.janvāris, 23:17 Atbildēt

Bikses sev nost publiskās vietās tikai peredasti un citi praida dalībnieki.

15.janvāris, 17:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:49

Jaunākās diskusijas