Diāna Kubasova burvīgā video parāda savu dzīvi Bali

Viktorija Gabrjuna 3.aug
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, kura koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā mitinās Bali, vietnē Instagram publicējusi burvīgu video, kurā parāda, kā norit viņas dzīve uz skaistās salas.

Diānas publicētajā video pamostoties agri no rīta, baudot laiku kopā ar draugiem, pievēršoties meditācijai un peldoties.

Diāna raksta, ka ļoti novērtē to, ka var būt Bali.

"Visis saka, ka pēdējo reizi sala bija tik klusa un tīra pirms vairākām desmitgadēm, pirms filmas un Instagram to padarīja par tūristu iecienītu galamēŗķi.

Es esmu svētīta, ka varu būt šeit un izbaudīt tukšās pludmales, satiksmi bez sastrēgumiem, restorānus, uz kuriem varu vienkārši aiziet, bet vietas kuros iepriekš bija rezervētas mēnešiem uz priekšu.

Solītais robežu atvēršanas datums ir 11. septembris. Jau tagad daudzi mani draugi un ģimenes locekļi plāno apmeklēt Dievu salu. Nevaru sagaidīt, kad aizvedīšu viņus uz manām iecienītākajām vietām," rakstīja Kubasova.

Iepriekš vēstījām, ka Kubasova nesen bija pavēstījusi, ka jau 4.reizi viņai nav izdevies atgriezties Latvijā.

"Mans 4. mēģinājums doties uz Latviju izgāzās - nu jau 4 lidojums, kas tika atcelts! Jūtu, ka Bali ar mani vēl visu nav paveikusi un galīgi nelaiž mani mājās!" saviem sekotājiem klāstīja Diāna. Viņa arī neslēpa, ka jo ilgāk uzturas Bali, jo mazāk viņai pietrūkst Eiropas.

View this post on Instagram

A post shared by Diana Kubasova in BALI (@dianakubasova) on

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tikai interesanti būtu zināt ,par kādiem līdzekļiem viņa tur tik grezni dzīvo,vai kāds bagāts šeihs uzradies,vai?

3.augusts Atbildēt

Man sirds sāp, kad iedomājos, cik skumji tur svešumā Kubasovai ir bez manis... :(

3.augusts Atbildēt

Biju Bali 17 dienas, nevarēju sagaidīt došanos mājās datumu. Dzīvē visam jābūt sabalansētam, darbam, atpūtai, izklaidēm, draugiem ģimenei. Katram sava vieta un laiks.Tapat kā nevar visu aiku ēst kūkas ar šampanieti. Sievietei, kas, visu laiku tikai atpūšas un tīksminās par sevi ir, manuorāt, garlaicīga un tukša. Normālai sievietei nav visu laiku vajadzīga pašreklāma.

4.augusts Atbildēt

Bilde pie virsraksta forša, bet to bojā nevajadzīgie galdauti šādā situācijā.

4.augusts Atbildēt

Īstenība video ir nevis par burvīgo Bali, bet burvīgo sevi. Jauki, ka cilvēks bauda dzīvi un ir apmierināts ar sevi. Tomēr video to neparāda, redzama tik ārējā čaula, kam saturs var atšķirties no redzamā. Cik atceros, no kaut kāda vakariņu šova, viņa bija precēta, tāpēc vēl jo dīvaināk, ja pavada laiku viena un izrāda sevi šādos video, kuru konteksts ir tikai vien viņai pašai zināms.

4.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas