Sieviete no Dundagas novada jau 10 gadus cīnās ar ļaunu slimību

tautaruna.lv 3.augusts 2020, 18:14
 
Portālā "ziedot.lv" publicēts lūgums palīdzēt 51 gadu vecajai Gunitai no Dundagas novada.

Gunitai no Dundagas novada ir 51 gads. Ģimenē izaudzināti 3 bērni, iekopta skaista lauku sēta “Jumari” ar bagātu vēsturi un bioloģisko saimniecību ar gardajām krūmmellenēm.

Gunita atklāj, ka saimniekošanas gaitas esot bijušas vesela romāna vērtas. Ģimene saimniecībā priecājas uzņemt katru viesi, kas pie viņiem iegriežas.

Taču pirms nepilniem desmit gadiem Gunita dzīvē ienāca arī kāds pavisam negaidīts viesis - vairogdziedzera audzējs.

Gunita pārcietusi vairākas operācijas, starošanu. Grūtāki mirkļi mijas ar labākiem un atliek vienkārši ļauties dzīves plūdumam, tā nospriedusi Gunita daudzu gadu ilgajā cīņā ar smago slimību.

“Esmu sapratusi, ka vieglāk ir, kad par šo savu dzīves izaicinājumu mazāk domāju un dzīvoju šim mirklim. Spēku dot ģimenes, bet jo īpaši vīra atbalsts un mīlestība. Pašai par pārsteigumu esmu kļuvusi gana stipra, lai šobrīd lūgtu arī līdzcilvēku atbalstu, “ atzīst Gunita.

Jau pirms 2 gadiem Gunitai tika ieteikta ārstēšana ar Vandetanib, toreiz viņa attiecās. Šobrīd ārstu konsīlijs lēmis, ka šīs zāles ir jālieto. Gunita guvusi arī daļēju valsts atbalstu zāļu iegādei, tomēr pašai ik mēnesi nepieciešami 2540.52 eiro, gada garumā kopā 30486.24 eiro. Taču tādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Esmu izdzīvojusi mīlestības pilnu bērnību, jaukos jaunības gadus, turpinu dzīvot interesantu un dažādu jūtu pilnu dzīvi. Gribētos piedzīvot laiku kā ir būt vecmāmiņai”, atklāj Gunita.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:20

Jaunākās diskusijas