FOTO: smaga autoavārija uz Liepājas šosejas

Lelde Veinberga 3.aug
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Uz Rīgas-Liepājas šosejas (A9, 160 kilometrā) pie pagrieziena uz Ilmāju noticis ceļu satiksmes negadījums, ziņo Valsts policija.

Negadījuma apbraukšana tiek organizēta caur Aizputi pa autoceļu Aizpute-Kalvene (P115) un Kudīga- Aizpute-Līči (P112).

Sociālajos tīklos nonākuši arī aculiecinieku uzņemti kadri, kuros redzams, ka viena vieglā automašīna apgāzusies uz jumta un tajā iesprostoti cilvēki.

View this post on Instagram

A post shared by Sadursme (@sadursme) on

Tāpat redzams, ka negadījumā iesaistīti vēl divas smagās automašīnas.

Aizvadītās nedēļas pēdējā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietis 21 cilvēks, to skaitā viens gājējs un divi velosipēdisti, ziņoja Valsts policija.

Kopumā valstī reģistrēti 57 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem desmit bijuši ar cietušajiem. Visi trīs negadījumi, kuros cietuši mazāk aizsargātie satiksmes dalībnieki - gājējs un velosipēdisti - notikuši Rīgas reģionā.

Diennakts laikā Rīgas reģionā kopumā fiksēti 24 ceļu satiksmes negadījumi, Kurzemē - 14, Zemgalē - 11, Latgalē - seši, bet Vidzemē - divi.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Super.Ta turpinat.Mums ir jabut atkal pirmaja vieta sasniedzor EIROPISTIJAS REKORDU.Debila valts sistema to pielaij.

3.augusts Atbildēt

Ne jau sistēma te pie vainas, kad viens otram liekas purnā. Debiliem ar valsts palīdzību būs par maz... Ja nu vienīgi sasēdināt aiz restēm.

3.augusts Atbildēt

Ne dienu bez smagām avārijām! Malači! Man šodien nācās aizbraukt līdz Anglijai, tur ir tāds autobraucēju mudžeklis, kādu retais no jums spēj vispār iztēloties. Vai tur bija 60 smagas avārijas ik pa 100 jardiem? Nē. Par "stulbie" angļi spēj braukt organizēti. Ticat vai nē. Es pilnīgi nopietni uzskatu, ka ir pats pēdējais mirklis jums AIZLIEGT lietot personīgos mehāniskos transporta līdzekļus. Staigājiet kājām, vai jājat uz kazām. Tas atbilst jūsu attīstības līmenim.

3.augusts Atbildēt

tiešam katru dienu mums ir smaga avārija

4.augusts Atbildēt

Jptvjmķ... :(

5.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas