Kivičs demonstrē, cik reižu spēj pievilkties

tautaruna.lv 19.mai
 
Gints Ivuškāns/ F64 Photo Agency
Mūziķis Andris Kivičs šodien sociālajos tīklos ievietojis video, kuros demonstrē ne vien savas basketbola prasmes, bet arī to, cik reižu spēj pievilkties.
Pavisam nesen viņš viesojās sarunā pie Horena Stalbes, kur apsprieda dažādus dzīves notikumus un izteica savas domas par procesiem Latvijā. Kā izrādās, tad kāds komentētājs pie šīs sarunas ieraksta atļāvies mūziķi nosaukt par resnu, turklāt jautājis, vai viņš maz spēj pievilkties.

Dziedātājs atbildi parādā nav palicis. Šodien ievietotajā ierakstā viņš norāda, ka sver 108 kilogramus un joprojām ir spējīgs pievilkties.

Jau vēstīts, ka gada sākumā mūziķis mija gredzenus ar sabiedrības dāmu Lieni Skulmi. Vasarā pasaulē nāks abu pirmdzimtais. Vairāk par to lasi šeit.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Noskatījos Kiviča pievilkšanās demonstrējumu . Malacis - pievilkās 12 reizes . Tikai man ir aizdomas ka tas nebija Kivičs , jo bildēts no mugurpuses , seja nav redzama . Ja tas tiešām bija Kivičs , kāpēc seja jāslēpj ?

20.maijs Atbildēt

Tas bija Andris. Neko jau neslepa tak nav nozime no kura rakursa filmets. Tada frizura ir tikai andrim ja neesi pamanijis.

21.maijs Atbildēt

Uvažūha!

20.maijs Atbildēt

Vai saulīti viņš arī var nodemonstrēt, vismaz, pusmēnesi?

20.maijs Atbildēt

Vannā mīksto mandātu, to viņš var nodemonstrēt.

20.maijs Atbildēt

Ja nevar pievilkties ne mazāk, kā 50 reizes, tad nav ko reklamēties.

20.maijs Atbildēt

Resnais teftelis atkal izblamējās. 12 reizes ir smieklīgi maz.

20.maijs Atbildēt

"SPĒCĪGA" UN AKTUĀLA ZIŅA LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM

21.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:19

Jaunākās diskusijas