Kāpēc fani ir pārliecināti, ka viena no Kardašjanu māsām ir stāvoklī?

tautaruna.lv 17.mai
 
Gilbert Flores/Broadimage
Slavenā Kardašjanu klana fani ir pārliecināti, ka viena viena no māsām - Hloja Kardašjana jau nedēļām slēpj grūtniecības vēderu ar brīva apģērba palīdzību, vēsta "Mirror".

Hlojas fani ir pārliecināti, ka 35 gadus vecā sieviete ir stāvoklī. Jāatzīmē, ka arī pati realitātes šovu zvaigzne atzinusi, ka vēlas vēl vienu bērnu no sava bijušā dzīvesbiedra Tristana Tompsona un pat lūgusi viņam ziedot viņai spermu. Hloja esot sākusi procesu, lai sasaldētu savas olšūnas.

Fani uzskata, ka sieviete savu plānu ir realizējusi, jo pamanījuši, ka viņa savā sociālās vietnes Instagram profilā pēdējā laikā publicē attēlus, kuros nav redzams viņas viduklis. Vietnes īsajos stāstos jeb "storijos" siviete esot publicējusi attēlus, kuros redzama pilnā augumā, taču tai mugurā bijušas vaļīgas drēbes.

Hloja līdz šim ir ievērojusi striktu diētu un aktīvi nodevusies sporta treniņiem, lai iegūtu tievu vidukli. Sieviete iepriekš deva priekšroku apspīlētiem apģērbiem.

Hloja šobrīd ir māte meitai Trū, kuras tēvs ir sievietes bijušais draugs Tristans Tompsons.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Hmmm, izskatās pēc transseksuāļa...

17.maijs Atbildēt

Sen nav kakājusi

17.maijs Atbildēt

Ja Hloja būtu lasījusi Tauta Runā komentārus, tad viņa uzzinātu par manis esamību un atkristu viņai pazemošā rīcība vēsties pēc palīdzības pie Tomsona.

18.maijs Atbildēt

Fans noteikti neesmu,Die's' pas', nekāda veida šīs stāvoklis neinteresē.

18.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:46

Jaunākās diskusijas