Princesi Šarloti kritizē par rīcību pandēmijas laikā

tautaruna.lv 17.mai
 
AFP/SCANPIX/LETA
Kārtējo kritikas devu saņēmusi britu karaliskā ģimene. Tiesa, šoreiz uzmanība pievērsta Viljama un Ketrīnas meitai Šarlotei, kura koronavīrusa Covid-19 pandēmijas laikā piegādājusi pārtikas pakas tuvējo māju iedzīvotājiem.
Kā vēsta tabloīds "Express", tad piecus gadus vecā princese Šarote savā dzimšanas dienā izdalījusi pārtikas paciņas. Foto no meitenes labdarības brīža publicējusi viņas mamma Ketrīna. Lai gan nodoms par palīdzību citiem cilvēkiem nav slikts, tomēr ģimene un īpaši pati mazā princese Šarlote kritizēta par individuālo aizsarglīdzekļu nelietošanu ēdiena piegādes laikā.

"Kāpēc viņai ēdiena piegādes laikā nav uzlikta maska? Tas ir bezatbildīgi," norāda kāds mikroblogošanas vietnes twitter lietotājs.

"Viņai nav ne masku, ne cimdu," ievērojis kāds cits.

Jau vēstīts, ka Kembridžas hercogu atvases Šarlotes un Luisa dzimšanas dienas oficiālie foto veltīti cilvēkiem, kuri īpaši pārdzīvo koronavīrusa Covid-19 pandēmiju.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Tur arī ir Čekisti?

17.maijs Atbildēt

Tāds mazs skuķis jau samaitāts?

17.maijs Atbildēt

Ļoti foršiem vecākiem ir ļoti foršs bērniņš. Vienīgi taisnība tur, ka vajadzēja masku uzlikt, bet citādi ļoti viss jauki.

17.maijs Atbildēt

Jaa, vajag beerninjam masku uzlikt,lai vinjsh elpo atbakalj savus izelpas drankjus...

17.maijs Atbildēt

Maziem bērniem mediķi neiesaka lietot maskas. Neatceros vairs, precīzi līdz cik gadu vecumam, bet Šarlote noteikti ietilpst tajā grupā.

17.maijs Atbildēt

Iesprauzhat taas maskas tur,kur jums siltaak,nozombeetaas Sorosa un Geitsa slampas !

17.maijs Atbildēt

Bērni instinktīvi jūt briesmas, jo vēl nav "audzināšanas" samaitāti, visi uztraukumi lieki, jo briesmu nav.

18.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:24

Jaunākās diskusijas