Regīna Devīte atklāj, kā izdodas saglabāt slaidu augumu

Viktorija Gabrjuna 17.mai
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Aktrise Regīna Devīte atklāj, kāda ir viņas lieliskās formas recepte, raksta "skaties.lv".
Kā nu 63 gadus vecā aktrise atklāj, ka viņas lieliskais augums nav nemaz tik dabas dots. ”Es ļoti notievēju, un tagad turos tajās robežās,” saka aktrise.

”Es pārstāju ēst saldumus, gandrīz nemaz neēdu baltmaizi. Ja nu kādreiz pagaršoju kādu plātsmaizes gabaliņu. Protams, es nebadojos, jo neesmu uz to spējīga. Palīdz fizisks darbs un skraidīšana,” savu pieeju, kā būt labā formā, skaidro aktrise.

”Saldumi cilvēku iepriecina, bet es esmu vāja rakstura - ja es apēdīšu vienu konfekti, man gribēsies otru, trešo un reizēm pat ceturto. Tādēļ saldumus es sev vienkārši aizliedzu, tā, ka tie uz mani vispār neattiecas. Nedrīkst un viss.

Protams, ja kādreiz kaut kur ciemojos un piedāvā tortes gabaliņu, nevar kliegt un brēkt: ”Man ir diēta, es neēdīšu.” Tad es apēdu - aiz cieņas pret namamāti,” savu attieksmi pret saldumiem klāsta Regīna.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Man ļoti patīk šī aktrise,manuprāt viņa izskatījās daudz labāk,kad bija apaļāka,viņai tas apaļums taisni piestāvēja.Nu tagad,varbūt pašai ir vieglāk,bet viņa man izskatās vecāka.Piedodiet,ka tā saku.

17.maijs Atbildēt

Lai man piedod viņa, bet mana māte ir korpulentāka savos 72 gados, bet sejā izskatās daudz jaunāka par Devīti.

17.maijs Atbildēt

Tā ir klaja antireklāma Latvijas konditorijas flagmanim "Laima".

17.maijs Atbildēt

Un kāda jēga no tā visa?

17.maijs Atbildēt

Spalīši palīdz

17.maijs Atbildēt

Ieteiktu gulties zem plastiskā naža, tad kopsumma būtu super!

17.maijs Atbildēt

Diemžēl, tā ir notievēšanas ēnas puse- izskatās vecāka, izceļas katra krunka :( Bet veselībai tas nāk par labu. Un malacis, ka tik stingrs raksturs.

18.maijs Atbildēt

Krīze, nav naudas, nav ko ēst, bet ja nav ko ēst, tad izkrītas miesās. Vēlāk, ja būs vēl trakāk, tad jau zirneklis arī var aizaust tīklu priekšā.... .

18.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:48

Jaunākās diskusijas