Intars Rešetins valstij parādā 1400 eiro

Viktorija Gabrjuna 15.janvāris 2020, 9:30
 
F64
Aktieris un režisors Intars Rešetins Intas Mengišas materiālā "Šeit ir jānāk ar tīru slotu" izdevumā "Kas Jauns" atklāj, ka likumu nepārzināšanas dēļ iekūlies parādā valstij.

Uz jautājumu, kā aiziešana no Dailes teātra aktieri ietekmēja finansiāli, ņemot vērā, ka Rešetinam kā ģimenes cilvēkam regulārā alga sniedza tomēr kaut kādu stabilitāti, viņš uzsver, ka tas nebija vienas dienas lēmums.

Viņš atzīst, ka sieva bija tā, kas neļāva no teātra aiziet ātrāk un viens no iemesliem bija sociālās garantijas.

Rešetins arī atklāj, ka patlaban valstij ir parādā 1400 eiro.

Pēc aiziešanas no teātra Rešetins kļuva par bezdarbnieku.

"Saistībā ar to, ka strādāju uz autoratlīdzības līguma pamata, no Valsts ieņēmumu dienesta man atnāca ziņa, ka, ņemot vērā manu ienākumu apjomu, jākļūst par pašnodarbināto. Izrādās, ja esmu pašnodarbināta persona, nedrīkstu saņemt nekādus ienākumus, būdams tajā brīdī bezdarbnieka statusā. Rezultātā valstij esmu parādā 1400 eiro," pauda Rešetins, piebilstot, ka tā ir risināma lieta.

Jāpiebilst, ka Rešetins pirms kāda laika pameta aktiera darbu Dailes teātrī un tagad pievērsies izrāžu režijai. Viņa jaunākais veikums ir iestudējums "Māte".

Komentē 7

 
Anonīms
 

Tikai nevajag sākt lūgt tautai palīdzēt un saziedoti viņam naudiņu. Kā tas vienmēr notiek ar slavenībām. Es labāk noziedošu autobusa šoferim, kurš mani katru rītu ved uz darbu nekā šitām slavenībām, kuras nepārtraukti nekaunīgu kaut ko diedelē.

15.janvāris 2020, 9:41 Atbildēt

Tev neviens nelūdz to darīt.Ja lūgs palīdzību ,tad tie kas vēlēsies to darīt darīs.Tautā ir arī gudri normāli cilvēki,kuri atšķir labo no ļaunā un nešķiro slavenība vai vienkāršs strādnieks ja ir pelnījis palīdzību palīdz!

15.janvāris 2020, 12:14 Atbildēt
Jolanta LV > valda

Tipiskā muļķe no muļķu zemes.

15.janvāris 2020, 19:21 Atbildēt
Dace Bērziņa > jolanta.lv

Gudrā un neatsaucīgā Jolanta. Labāk tevi nepazīst, vienmēr palīdzību atteiksi.

15.janvāris 2020, 20:08 Atbildēt

Jolanta,vai nelasiijaat,vins saka,ka tas ir risinaams jautaajums,bet Juus jau ar komentaaru,ka vins prasiis ziedojumus.Nevajag nolikt godiigu cilveeku.

16.janvāris 2020, 16:15 Atbildēt

Piekrītu !

18.janvāris 2020, 15:55 Atbildēt

i ko tik maz?

18.janvāris 2020, 1:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:29

Jaunākās diskusijas