Paziņa sākusi terorizēt Latvijas šovu zvaigzni; briestot publisks skandāls

tautaruna.lv 11.jūl 2019
 
Ekrānuzņēmums
Jau vēstījām, ka pēc tam, kad Latvijas TV šovu zvaigzne Aija Dembovska mainīja vizuālo tēlu, viņa uz kādu laiku nozuda no cilvēku acīm lauku ārēs. Izrādās jaunā sieviete pārcēlusies uz dzīvi Lielvārdē pie kādas paziņas, taču viss neejot tik gludi.

Portālam Skaties.lv Aija apgalvo, ka viņu sākusi terorizēt sieviete, kura pēc atgriešanās Latvijā devusi Aijai pajumti.

Aija sākumā pieskatījusi paziņas trīs bērnus. ”Paziņa sāka man uzstādīt neadekvāti augstus noteikumus. Man bija jāceļas septiņos rītā, jāpagatavo ēst, jāuzkopj māja. Pa dienu jāpieskata viņas bērni, jāved viņi peldēties. Reizēm līdz pat vēlam vakaram jāpieskata. Teicu viņai, ka nedēļā vēlētos divas brīvas dienas, bet viņa tam nepiekrita. Solīja ar laiku sākt maksāt un dot brīvdienas, lai es paralēli varētu darīt vēl kādu darbu uz pusslodzi. Bet, kad šis jautājums tika atkal un atkal atlikts un uzstādītas arvien jaunas prasības, sapratu, ka man nekāda brīvība nespīd. Aizgāju prom,” notikumus portālam atstāsta Aija.

Tad nu vietējā zvaigzne ar "stopiem" atbraukusi uz Rīgu lūkot pēc neatkarīgas dzīves, taču paziņa turpinot terorizēt - prasījusi braukt atpakaļ uz Lielvārdi, jo pati ar ikdienas soli netiekot galā, taču kad Aija atteicās to darīt, paziņa sākusi draudēt, ka citādi vērsīsies policijā, jo Dembovska esot situsi viņas dēlu.

Tagad Aija baidās par publiska skandāla rašanos.

Jau vēstīts, ka neilgi pirms atgriešanās Latvijā tika lūgta palīdzība, lai Aija vispār varētu atgriezties Latvijā. Vairāk par viņas piedzīvojumiem lasi šeit.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nav dūmu bez uguns. Kāda pati, tādi paziņas.

11.jūlijs 2019 Atbildēt

"Zvaigznei" liek strādāt! Kaut kas nedzirdēts! Viņa taču ir "Zvaigzne" un kā tautā saka: Neko smagāku par p ... rokās nav turējuši

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Tāpēc ir likumi - jāslēdz līgumu.

11.jūlijs 2019 Atbildēt

noteiktika sita tai Aijai jau nav pilns rublis zvagzne smiekli nak

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Rīgā maxima trūkst darbinieku,lai super Star pastrādā.Pieškirs dienesta viesnīcu.Tāpat Ķekavas putnu fabrika.

12.jūlijs 2019 Atbildēt

Kartejais sviests, reitinga audzeshanai. Laikam neviens nepieversh uzmanibu

13.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:19

Jaunākās diskusijas