Labdari atklāj patiesību par palīdzību skandalozajai šovu zvaigznei

tautaruna.lv 1.jūn
 
Ekrānšāviņš no video
Vēl pirms nedēļas tika lūgta palīdzība, lai mājās, Latvijā, varētu atgriezties skandalozā Latvijas šovu zvaigzne Aija Dembovska. Ja iepriekš tika vēstīts, ka viņa mājās atgriezusies fanu atbalsta rezultātā, tad tagad beidzot atklāts, kā tad viss bijis īstenībā.
Kā izrādās, tad Aija atgriešanos mājās apmaksājusi labdarības organizācija, vēsta portāls "skaties.lv". Tiesa, tās vārds plašākai publikai atklāts netiek.

Organizācija atradusi šoferi, kurš bijis gatavs atvest Aiju mājās. Lai būtu droši, ka līdzekļi tiešām tiek izmantoti patiesajam mērķim, nauda pārskaitīta nevis Aijai, bet šoferim, visu noformējot oficiāli, ar pavadzīmi.

Jau vēstīts, ka vēl pirms ziņas par to, ka nepieciešama palīdzība, lai dāma atgrieztos Latvijā, fani tika informēti, ka Aija veselības likstu dēļ nonākusi slimnīcā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Cik tad ilgi , būs kā visas iepriekšejas reizes, ka saks pikstet , cik te viss slikti, un atkal laidisies laimes zemi meklet!

1.jūnijs Atbildēt

Kāda patiesība tad te tika atklāta?

1.jūnijs Atbildēt

Zvaigzne,zvaigzne...Ko viņa tādu izdarījusi vai sasniegusi lai sauktos zvaigzne.Es saprotu,ja viņa būtu slavena māksliniece,bet te viena izlaidīga sieviete,kas blamē Latviju.Atraduši zvaigzni.

1.jūnijs Atbildēt

magones, kombulienes, skulmes, krištopānes, dembovskas, .... no kurienes tādas saradušās. Jādomā, ka mums Latvijā te stulbums kotējas. Jo stulbāks, jo lielāka zvaigzne.

1.jūnijs Atbildēt

Kas tad nu!apnika citas zemes dzivot?Pati vina nezin ko grib.Es tik redzu ka vinai pilns rubls nav.Trakas majas zvaigne gan vina varetu but.Par to ne mazako saubu man nav.

2.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:52

Jaunākās diskusijas