"Īsta laulības krīze"; Aina Poiša atklāti par problēmām ģimenē

tautaruna.lv 11.jūl 2019
 
F64
Pazīstamā psihoterapeite Aina Poiša atklāj, ka ar vīru Gati Poišu patlaban izdzīvo sarežģītu posmu, un pirms diviem gadiem piedzīvota īsta laulības krīze, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Ģimenes psihoterapeitei nākas glābt pašai savu laulību" izdevumā "Kas Jauns".
Aina neslēpj, ka viņās dzīve snav tika rožaina, kā pašai gribētos. Viņas laulība faktiski bijusi uz izjukšanas robežas. Bijis pat diezgan ilgs laika periods, kad Aina ar vīru nesarunājās, un komunikācija norisinājās tikai caur bērniem.

Aina laulībā ar Gati ir jau 34 gadus un šobrīd abu savstarpējo saikni cenšas būvēt no jauna.

Saspīlējumi kopdzīvē ir brieduši jau ilgāku laiku, un pirms diviem gadiem bijusi īsta laulības krīze, ko atrisināt abi cenšas aizvien.

Kā pašreizējo situāciju raksturo Aina, abi ar vīru ķērušies pie laulības remonta.

"Mēs nešķiramies. Nevaram zināt, kā būs nākotnē, bet vismaz pagaidām uz šķiršanās sliekšņa neesam," viņa apliecina.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kā tas varēja notikt, nesaprotu, tiešām, dīvaini.

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Visus grib pamacìt un taja paßà laikà nevar ar savu dzivi tikt galà. Kas tas par psihoterapeitu.Nestrada tà jusu terapija.Tad kad beidzas milestiba tad beidzas ari kopdzive u n katrs iet uz savu pusi. Ne ar salimet kopa to kassenjau is sasķìdis.

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Aizejiet uz kaut vienu terapiju, lai saprastu, ko dara psihoterapeits. Varbūt jums tur Pampāļos (vai no kāda tur cauruma nākat) par psihoterapiju sauc pamācības, bet psihoterapeits NEMĀCA.

12.jūlijs 2019 Atbildēt

Bez seksa nav mīlestības

11.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:11

Jaunākās diskusijas