Slimnīcā nonākusī skandalozā Latvijas šovu zvaigzne stāsta par notikušo

tautaruna.lv 28.apr
 
facebook.com
Šonedēļ tika vēstīts, ka smagā stāvoklī slimnīcā nonākusi vairāku Latvijas TV šovu dalībniece Aija Dembovska. Izskanēja pat versija, ka dāma, iespējams, mēģinājusi izdarīt pašnāvību. Tikai nedēļas beigās Aija atklājusi, kas patiesībā noticis.
Kā vēsta portāls "skaties.lv", tad sarunā Aija atklājusi, ka nevis mēģinājusi padarīt sev galu, bet viņai ir hroniska un nopietna kaite, kuras dēļ nokļuvusi slimnīcā. Lai gan plašāki komentāri par to netiek sniegti, Aija norāda, ka ir slikti un kļūst tikai sliktāk. Viņa arī neslēpj, ka ir ļoti satraukusies.

Jau vēstīts, ka pēc dalības vairākos TV projektos Latvijā, Aija devusies laimi meklēt ārvalstīs. Saviem sekotājiem un faniem viņa arī nav kautrējusies atklāt vairākas savas dzīves detaļas. Vairāk lasi šeit.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Jā, iespējams viņa ir zvaigzne??? un jā, iespējams ka cilvēkam, kas nav psiholoģiski gatavs šim zvaigņošnās procesam, pat mūsu mazajā dīķīti, ir lieli riski.... kāds par to domā.... nozvaigžņu ģenerētājiem???

28.aprīlis Atbildēt

Kuros šovos viņa iezvaigžnojās???

28.aprīlis Atbildēt
Anna > gints.polis

Es par viņu pirmo reizi izdzirdēju, kad tuvojās Lauku sēta, un jau tad viņu par šovu zvaigzni sauca. Es dikti nobrīnījos, kas par zvaigzni, ka neviens nezin, un izrādījās, ka vienīgais šovs ir kaut kāda 5minūte TV3, kur svešinieki bučojas un tad vai nu iet vai neiet uz randiņu. Ar šo negāja, tātad Latvijā pietiek pabučoties ekrānā, lai turpmāk sauktos par šovu zvaigzni. Pliķis sejā Kardjašanām :D

29.aprīlis Atbildēt

Nu par zvaigzni portals gan parspileja pamatigi....... To Aiju zin pus pagasts :)))) un pasakas vinja prot stastit ljoti labi:))) nu ko tauta saziedosim zvaigznei naudinju?! :)))))))))

28.aprīlis Atbildēt

visam zvaiznem ir slikti un klust arvien sliktak kad tai mirdzesana beidzas vinai nekad nav bijis pilns rublis trako maja cerams aparstes tas garigas kaites

28.aprīlis Atbildēt

zvaigzne var but tikai Latvija paslaik Anglija vina ir prosta fabrikas stradniece pako salatus un lokus katra zina nolaisties no augstumiem ar jamak un galvenais jamak sevi apgadat

29.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:56

Jaunākās diskusijas