"Zvani eksorcistam"; sieviete jaunās mājas pagalmā atrod savādu priekšmetu

tautaruna.lv 11.jūl 2019
 
Soctīklos kāda sieviete no Austrālijas dalījusies ar biedējošu atradumu, kas izraisījis interesi ne vienā vien sekotājā.

Sieviete nopirkusi vecu māju un tās pagalmā izrakusi ko līdzīgu lielam un smagam māla podam. Priekšmeta sānā ir izveidots neliels māla zārks ar krustu. Viņas meita apgalvo, ka priekšmetam ir slikta aura. Facebook sieviete jautā sekotājiem, kas tas varētu būt.

Ieraksts izpelnījies vairāk nekā 10 tūkstošus komentāru. Vairākos komentāros apgalvots, ka tas izskatās pēc urnas ar cillvēka pelniem. Daudziem no komentājiem šķiet, ka priekšmets ir nolādēts. "Zvani eksorcistam," ieteikts kādā komentārā, bet kāds cits komentētājs iesaka savādo priekšmetu aprakt vai sadedzināt.

Sieviete sazinājusies ar bijušo mājas īpašnieci un mistēriju ar podu atrisinājusi. Izrādās, ka iepriekšējās saimnieces dēls vidusskolas laikā aizrāvies ar keramiku un nesis mājās dažādus dīvainus veidojumus. Sieviete podu izvietojusi dārzā, kur to, acīmredzot, apņēmusi zeme.

Ekrānšāviņš / Facebook

Jau vēstījām, ka Austrālijā kādam trīs bērnu tēvam traģiski beigušās derības par gekona apēšanu. Vīrietis saslimis ar salmonelozi un nomiris.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:37

Jaunākās diskusijas