"Viņa vienmēr gribēja, lai cilvēki būtu laimīgi"; Īrijā iet bojā jauna latviete

tautaruna.lv 11.jūl
 
Ekrānuzņēmums/irishmirror.ie
Jauna medmāsa gājusi bojā autoavārijā, braucot mājās pēc nakts maiņas bērnu slimnīcā Īrijā. Atsaucoties uz "Irish Mirror", portāls baltic-ireland.ie ziņo, ka bojā gājusi 24 gadus vecā latviete Madara (Maddie) Sulaine.

Sieviete gāja bojā svētdienas rītā divi auto sadursmē netālu no Portalingtonas pilsētas. Notiek izmeklēšana par traģiskās avārijas apstākļiem un pagaidām nav skaidrs, kāpēc tā notika, bet Gardas pārstāvis pastāstīja, ka svētdien pulksten 8:20 Madaras automašīna sadūrās ar citu auto. Četri cilvēki no otra transporta līdzekļa tika nogādāti slimnīcā un tiek ziņots, ka viņu traumas nav dzīvībai bīstamas.

Madara no Latvijas pārcēlās uz Īriju jau pirms 14 gadiem. Viņa strādāja bērnu slimnīcā.

Bojā gājušās Madaras draudzene sacīja Irish Mirror: “Viņa bija ārkārtīgi gādīga meitene un vienmēr gribēja, lai cilvēki būtu laimīgi. Nesen viņa absolvēja koledžu un jau gadu strādāja ar mazuļiem bērnu slimnīcā. Šīs dažas dienas ir bijušas ļoti grūtas. Viņas draugs ir satriekts, kā jau saprotams, viņi bija kopā piecus gadus. Dzīve patiešām ir netaisnīga, tas viss nešķiet reāli.”

Latvijas vēstniecības Īrijā trešā sekretāre Kristīne Vītola portālam baltic-ireland.ie pastāstīja, ka konsulārā nodaļa ir informēta par minēto traģisko gadījumu un ir saziņā ar Madaras ģimeni.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tā Dieviņš soda tos, kas meklē laimi svešā zemē, kad Latvijā katastrofāli trūkst medmāsu!

12.jūlijs Atbildēt

Tu nu gan esi stulbenis!Gan par šiem vārdiem dieviņš sodīs tevi!

Vakar, 10:58 Atbildēt

Kad tiks sodīti tie,kas Latviju EU verdzībā pārdeva?

12.jūlijs Atbildēt

Pamodies pirmdienas rītā, atkal jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli? Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?

Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus SuperEnalotto ar vairāk kā 188 miljonu eiro Džekpotu biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau rītvakara izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Negaidi sazin ko, sāc rītu ar aktīvu rīcību, pasper soli pretī savai Laimei bit.ly/2Zne76f

Vakar, 21:11 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:32

Jaunākās diskusijas