Kivičs ar Skulmi nonāk "melnajā sarakstā"; zaudē lielu naudas summu

tautaruna.lv 11.jūl 2019
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Ar jaunākajiem piedzīvojumiem dalījies skandalozais pāris mūziķis Andris Kivičs un māksliniece Liene Skulme. Izrādās, mīlnieki atkal nav ielaisti lidmašīnā, jo nonākuši īru aviokompānijas "melnajā sarakstā".

"Jūs neticēsiet, bet mūs atkal neielaida Ryanair. Jo pēc 20.jūnija incidenta mēs esot Ryanair melnajā sarakstā FOREVER. Neko, tagad tādi svaigi un smaidīgi dodamies uz Alikantes brīnišķīgo pludmali domāt, ko darīt. Biļetes diviem vienā virzienā maksāja 570€. Galvenais, ka zin, ka esam melnajā sarakstā, uzvārdus redz, bet biļetes pārdod tik un tā. It kā vajadzētu bēdāties, bet kaut kā nāk smiekli," raksta pāris.

View this post on Instagram

A post shared by Kivicsskulme (@kivicsskulme) on

Jau vēstīts, ka nesenajā «Facebook» tiešraidē Skulme un Kivičs atklāja, ka ir piedzīvojuši spraiga sižeta filmas cienīgus pavērsienus Spānijā - Alikantes lidostā. Pirms iekāpšanas lidmašīnā, kas dodas uz Vāciju, abi netika ielaisti pa drošības vārtiem, tādēļ Kivičs sāka vārdu pārmaiņu. Taču šo situāciju pat nespēja atrisināt Spānijas policija. Savukārt Portugālē, kādā Lisabonas kafejnīcā Lienei un Andrim tika piedāvāts iegādāties kokaīnu un garāmejošs cilvēks nozaga mūziķim telefonu. Narkotiku tirgotājs no Portugāles ātri vien sajuta Kiviča dusmas. Šā incidenta rezultātā pārim nācās pavadīt nakti Lisabonas policijas iecirknī.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Lasu kaa romanu :) Nenormali cilvecini kam domashana starp kajam

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Pat tur tās nav!

13.jūlijs 2019 Atbildēt
Daiga > rika.krimska

Pilnībā taisnība!!!

13.jūlijs 2019 Atbildēt

Tiem ,,plikadīdām'' naudas nav ,bet ir kas šos idiotiskos šovus taisa ,un tie tad arī maksā . Atliek tikai sadomāt kādus sūdus sastrādāt ,lai producenti tos pasviestu tautai,.... kurai abi pajoliņi piegriezušies līdz kaklam . APOLLO pat nekaunās paziņot : ...devās pievienot komentāru .Jūs esat pievienojis pārāk daudz komentāru īsā laikā !!??? kas tās par devām ,nav saprotams ,bet stulbums ar šādu paziņojumu ir neizmērojams . Tāds pats ka viņu nekaunība publicēt šo pajoliņu izdarības !

11.jūlijs 2019 Atbildēt

nu lai tak smejas, nesaprot situācijas nopietnību. Domā, ka nauda būs vienmēr, ka varēs ar to mētāties. Kad naudas vairs nebūs un muļķu, kas šos aicina būs arī vairs nebūs tad sāks domāt svādāk. Ir daži cilvēki, kas saprot un sāk domāt, kad sūdi smeļas mutē un darīt jebko ir par vēlu. Infantīlisms kvadrātā. Viss virzās loģiski, ar tādu attieksmi,"zveignes " beigs sarkanā krusta patversmē.

11.jūlijs 2019 Atbildēt

Pasakas tās visas!

12.jūlijs 2019 Atbildēt

Šis tad laikam tas Latvijas karaliskais pāris,ja tik regulāra publicitāte.

12.jūlijs 2019 Atbildēt

Tas, ko šie cilvēki šoreiz mēģina mums, muļķiem, iestāstīt, nav taisnība. Nekāda melnā saraksta FOREVERS. Nekādu vienvirziena biļešu par 570 eiro. Ryanairam tādu ceniņu nav. Muldiet ticamāk.

13.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:43

Jaunākās diskusijas