Stendzenieks pasaka, ko domā par Kiviču; Andris un Liene pošas pamest Latviju

tautaruna.lv 10.jan
 
Dmitrijs Suļžics, F64 Photo Agency
Jaunais gads Latvijas publiskajā telpā iestājies skaļi par ko parūpējies pašmāju "saldais pārītis" - mūziķis un partijas "KPV LV" biedrs Andris Kivičs un viņa mīļotā Liene Skulme. Pamatīgas dusmas mūziķī radīja karikatūra, kurā Liene attēlota kā nāve un Andris ir viņas nākamais "upuris". Tas izsauca skaļus paziņojumus gan no Kiviča, gan no sociālo tīklu lietotājiem. Intervijā portālsm skaties.lv Liene paziņojusi, ka plāno ar Andri pamest Latviju.

Pēc skaļajiem paziņojumiem piekaut to, kas aizvainos Lieni, kā arī pārmetumiem sabiedrībai par pāra nosodīšanu, intervijā skaties.lv Liene un Andris paziņo par plāniem pamest Latviju un pārcelties uz dzīvi ārzemēs.

Pāris apgalvo, ka vēlas pamest Latviju ar visiem 6 bērniem. Lienei Skulmei no iepriekšējām attiecībām ir 3 bērni, tāpat arī Andrim Kivičam. Mūziķa bijusī sieva Madara jau žurnālam "Vakara Ziņas" teikusi, ka abas kopīgās meitas neatdos.

”Es atzīšos - jūtos ļoti slikti, redzot, ko cilvēki par mums runā internetā, redzot tās karikatūras. Tas ir neizsakāmi aizvainojoši. Tajā pašā laikā es apzinos, ka man blakus ir fantastiskākais cilvēks pasaulē. Lai ko tu man jautātu, es viņu aizstāvēšu it visā. Par ierakstiem internetā runājot, - es uzskatu, ka tik atklāts var būt tikai īsts vīrietis," Kiviču aizstāv mīļotā.

Intervijā arī Andris norāda, ka draudus piekaut un apvainojumus sociālajos tīklos nav publicējis alkohola reibumā.

“Tas, ka mēs šeit nepaliksim, ir skaidrs kā diena. Ne šeit mums dzīvot! Paskaties, kas sabiedrībā notiek! Vai svešu attiecību apspriešana internetā un tādas negācijas ir sabiedrības norma? Mēs ar to nesamierināsimies. Man ir radinieki Amerikā, bet tas ir tikai viens no variantiem. Pagaidām vēl nezinām, uz kurieni brauksim, taču tas, ka Latvijā nepaliksim, ir pilnībā skaidrs,” apgalvo Liene Skulme.

Taču sociālajos tīklos diskusijas nerimstas un savas domas izteicis arī reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks, veltot skarbus vārdus Andrim Kivičam.

Ekrānuzņēmums/Facebook

Komentē 13

 
Anonīms
 

Viņam ir problēmas ar pipeli!

10.janvāris Atbildēt

tu vari pelnīt tikai no tās guļvietas par kuru maksā iestādes saimniecei..

..varbūt vēl ar tiem sīkumiem krūšu vietā kur tev žēl bija silikonu ievietot..

11.janvāris Atbildēt

Visās civilizētās valstīs tādu "kiviču" pietiek pašiem, ar atliektiem galim. Labi šis bijušais bimbambolists iederētos Āfrikas valstīs,piemēram Nigērijā, un tai līdzīgās . Tur vairums tādi, kā šis potenciālais emigrants.

10.janvāris Atbildēt

Pareizs lēmums. Protams, ka ar steigu jālaižas prom no Tūdalijas, prātīgam cilvēkam tur nav ko meklēt.

10.janvāris Atbildēt

Cilvēkiem tak patīk lasīt un i ar interese milzīga

10.janvāris Atbildēt

Nesaskatu attiecībās neko sliktu un ja var arī ar tām dalīties un no tā mācīties.

10.janvāris Atbildēt

Ko tu gribi macities? Skandalu presee...

10.janvāris Atbildēt

Nevajag jau visu ņemt ļaunā. Andris jau prātoties prot.

10.janvāris Atbildēt

Vienkārši vajag biksēm stingrākas pogas, lai nestāv vaļā!

10.janvāris Atbildēt

Loti jauki pateikts...kaa kulaks zem acs. :)

10.janvāris Atbildēt

Diezgan paskarbi Ēriks uzrakstījis, bet piekrītu katram viņa rakstītajam vārdam.

10.janvāris Atbildēt

Баба деду говорила:я в Америку поеду! Эх, ты старая пи--да, там не ходят поезда!

11.janvāris Atbildēt

Laimei patīk klusums jo klusāka laime,jo patiesāka tā ir.Šajā gadījumā izskatās ka abi vēl ir pusaugu gadu līmenī.Atverot ziņu portālus vēlos redzēt ko tiešām lietderīgu taču ne kārtējo slavenību dzīves līkločus un kreisos pagriezienus.Īsts vīrietis nebēg prom pastāv par sevi un ģimeni.Ko es varu pateikt viltotais zaķis.

12.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas