Nepieciešams atbalsts! Uz ielas izmet grūtu kaķenīti, kuras pasaulē nākušais bērniņš vēlāk nomirst

tautaruna.lv 10.jan
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme/Pixabay
Tukuma dzīvnieku patversme sociālajā tīklā Facebook lūdz palīdzēt kādai kaķu ģimenītei, kuru dzīve nav lutinājusi. Visgrūtāk klājies kādai kaķenītei, kura pēdējās grūtniecības dienās izmesta uz ielas un zaudējusi kaķēnu.
"Kādam šķitīs, ka šī ir viena kaķu ģimenīte, kura nezināmu apstākļu dēļ nonākusi patversmē. Patiesība ir daudz drūmāka un skumjāka. Kaķenīti pēdējās grūtniecības dienās izmeta uz ielas un tur arī pasaulē nāca viņas vienīgais kaķēns, kurš, nodzīvojis pāris dienas, pameta šo grēcīgo zemi...Dienā, kad mazulis nomira, kāds nelietis citā kāpņu telpā bija pametis divus jaundzimušus kaķēnus ar nabassaitēm pie vēderiņiem. Gribētos zināt, uz ko šis nelietis cerēja?" vēstīts ierakstā.

Patversmes pārstāvji stāsta, ka, atvedot mazulīšus uz patversmi, viņi piegājuši un uzrunājuši kaķenīti Naniju, izsakot viņai līdzjūtību un rādot atrastos kaķēnus. Mincīte esot izbāzusi ķepiņu cauri būra restēm un savā valodā mazuļus uzrunājusi.

"Pagājis pusgads, bet nopietnu māju piedāvājumu neesam saņēmuši. Bērniem par rotaļu biedriem... peļu ķērāji laukos... vecmāmiņai laika kavētājs... Nu, nešķiet nopietni, jo, kad uzdodam papildjautājumus par kaķu drošību un, kas būs, ja notiks kādas dzīves pārmaiņas, potenciālie saimnieki negribēja vai nebija gatavi atbildēt uz mūsu papildjautājumiem," norāda patversmes darbinieki.

Kaķenītei ir divi gadi, savukārt viņas audžubērniem ir ap sešiem mēnešiem. Svītrainītis Patriks un māsiņa Fēbe patversmē esot ieguvuši sev mīļu un rūpīgu audžumammu. Lai gan ģimenīte ir siltumā un paēdusi, ar to nepietiek, jo viņi ilgojas pēc mājām un atbildīgas ģimenes.

Ja nevari kaķīšiem sniegt mājas, tad patversmes darbinieki lūdz viņus atbalstīt ar trīskāršu zvanu uz numuru 90006089. Savukārt ziedot vari, izmantojot zemāk redzamos rekvizītus.

Tukuma dzīvnieku patversmes ziedojumu konts:

DzAB "Dzimuši, lai dzīvotu"; reģ.nr. 40008202251;
LV43UNLA0050020613547 (biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss);

Paypal kontam piesaistīts e-pasts: simonasisi@inbox.lv;

Ziedojuma tālrunis 90006089 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas