Vīrietis, nokrītot uz no ledus neattīrītas ietves, savaino plecu

tautaruna.lv 10.jan
 
Dāvis Ūlands/F64 Photo Agency
Vecpilsētā kāds vīrietis 5. janvāra pēcpusdienā nokritis uz ledus klātas ietves un guvis pleca traumu, vēsta ieraksts Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Facebook kontā.

Pulksten 11.54 RPP saņēma informāciju no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem par kādu vīrieti, kurš vecpilsētā, nokrītot uz nenotīrītas ietves, guvis pleca traumu. Uz norādīto adresi tika nosūtīta tuvākā RPP Centra pārvaldes autopatruļa.

Kārtības sargi notikuma vietā konstatēja, ka ietve visā garumā nav attīrīta no ledus, kā arī tā nav nokaisīta ar pretslīdes materiāliem.

Saistībā ar notikušo uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par nekustamā īpašuma pieguļošās ietves neattīrīšanu no sniega un ledus, kā arī pretslīdes materiālu nekaisīšanu. Maksimālais sods par šādu pārkāpumu fiziskām personām var sasniegt 350 eiro, bet juridiskām personām - 1400 eiro.

Tostarp RPP norāda, ka cietušais, pamatojoties uz noformēto protokolu, var vērsties tiesā par kaitējuma atlīdzību.

Šosezon RPP no mediķiem saņēmusi informāciju par jau 64 gadījumiem, kuros nenotīrīta sniega vai ledus dēļ iedzīvotāji guvuši traumas.

Komentē 2

 
Anonīms
 

64 liecina par mūsu cilvēku labo fizisko sagatavotību nevis par reālo situāciju Rīgas ielās. Un, izrādās,ir namīpašnieki, kuri piegulošo teritoriju nekopj principā. Piemēram, Nometņu iela 48 . Tur

12.janvāris Atbildēt

Nometņu iela 48.Tur RPP varētu katru dienu rakstīt protokolus un iekasēt skaistu naudu gadiem ilgi. Privātā sarakstē noskaidrojās,ka tas ir principa jautājums .

12.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas