Absurds! Priekuļu pusē 12 gadus vecs zēns paliek autobusa pieturā 5 eiro banknotes dēļ

tautaruna.lv 10.jan
 
F64
Priekuļu novada Liepās kāds 12 gadus vecs zēns atstāts autobusa pieturā, jo vadītājs atteicies pieņemt bojātu piecu eiro banknoti, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Zēna vecmamma Anita Priekuļu novada Liepā dzīvo kopā ar mazdēlu, jo palīdz dēlam bērna audzināšanā. Gada izskaņā apglabājusi savu vīru, un abi ar mazdēlu no lauku mājas Cēsu pusē atbraukuši uz Liepu, taču Anita sapratusi, ka aizmirsusi pati savas zāles un tika sarunāts, ka mazdēls aizbrauks tām pakaļ.


Anita iedevusi mazdēlam savu tā brīža vienīgo piecu eiro banknoti, un viņš gājis uz tuvāko pieturu. “Vēlāk viņš zvana un saka, ka viņu nepaņēma autobusā, šoferim nepatika “piecītis”, kaut kas esot līmēts,” turpināja Anita. Mazdēls, palicis viens pats pieturā, esot nolēmis, ka apmēram 10 km garo ceļa posmu mēros kājām vai “nostopēs” kādu automašīnu. “Labi, ka viņš man piezvanīja, ka viņu nepaņēma, viņš jau bija gatavs ar kājām rikšot, jo omei jau zāles vajag,” sacīja Anita.

Anita konkrēto “piecīti” ir saglabājusi, un devās uz vietējo veikalu, lai to pārbaudītu, naudas pārbaudes ierīce to atzina par derīgu. Anita zvanījusi arī pašam pārvadātājam SIA “VTU Valmiera”, un atzina, ka sarunas laikā nespēja valdīt emocijas.

Pasažieru pārvadātāja SIA “VTU Valmiera” valdes priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš ir iepazinies ar autobusa vadītāja iesniegumu. “Autovadītāji katru reizi nodod inkasatoram naudu, un, ja inkasators to neņem pretī, tad šoferim jāmaksā no savas kabatas, to autobusa vadītājs negribēja darīt,” norādīja Oskars Spurdziņš, kurš uzsvēra, ka pasažierus nedrīkst vest bez biļetes.


Priekšsēdētājs nesteidza aizstāvēt šoferi, bet norādīja, ka taisnība esot kaut kur pa vidu, vadītājiem arī neesot aparāta, lai pārbaudītu naudas banknotes. “VTU Valmiera” valdes priekšsēdētājs atvainojās neuzņemtā pasažiera radiniekiem un solīja pārrunāt šo gadījumu ne tikai ar konkrēto autobusa vadītāju, bet arī visiem pārējiem uzņēmuma darbiniekiem.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Vareja risket un sliktakaja gadijuma samaksat tos eiro no savas kabatas...berns tomer...

10.janvāris Atbildēt

Vai tad tiešām tas autobusa šoferis ir tik stulbs ka neatšķir bērnu no pieaugušā ja tā bērna vietā tikai citā autobusā būtu viņa paša bērns domāju viņš būtu sacēlis tādu traci ka maz neliktos un to bērnu jau varēja aizvest arī bez maksas 10 km. jau nu nav nekāds liels attālums un lielu zaudējumu neradītu.

10.janvāris Atbildēt

Komunistu un čekistu bandas noteikumi atņēmuši latvisko domāšanu un iestatījuši sarkano FAŠISTU principus visapkārt, pēc 1993. gada 18. februāra nakts TERORAKTA atjaunotajā Rīgas Latviešu Biedrībā!

Visu valsti izkropļojuši sarkanie "politiķi" - miljonāru kasta!

Lasiet Helsinki 86 vietnē patiesību par notiekošo Latvijā!

Mans raksts : www "Mosties, celies, strādā"!

15.janvāris Atbildēt

Komunistu politika izkropļojusi līdz nepazīšanai LATVIEŠU KULTŪRU!

15.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:59

Jaunākās diskusijas