"Ko jūs darāt?" Kiviča sieva sagatavojusi atbildi viņa jaunajai mīļotajai

tautaruna.lv 10.jan
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Nu jau teju visu nedēļu sabiedrība turpina runāt par mūziķa Andra Kiviča rīcību sociālajos tīklos. Kamēr vieni komentē viņa izdarības, tikmēr citi pamanījuši, ka publiski ar "laipnībām" apmainījusies Andra mīļotā Liene Skulme un bijusī sieva Madara.

"Domāju, kāpēc ir tā, kā ir. Skaisti žurnālu vāki ar Madaras bildēm, bērniem un apmelojumi. Madara, kurai jau ilgi ir citas attiecības ar džeku, kurš nav viņas vīrs. Atzinās pati. Un viņa atļaujas kaut ko pārmest Andrim vai man, kuras bērnus es mīlu kā savējos [...]" ierakstā sociālajā tīklā facebook vakar rakstīja mūziķa Andra Kiviča jaunā mīļotā Liene Skulme. Šo ierakstu pamanījusi arī Andra bijusī sieva Madara, kura nav palikusi atbildi parādā.

"Liene, ko jūs darāt? Man nekādas citas attiecības nekādu ilgu laiku nav, pieaudz. Tas, ka vīrieši uzdrīkstas ar mani runāt pēc škiršanās- tā diezvai ir Tava darīšana. Es esmu atvērta dzīvei, sabiedrībai. Veltu visu laiku trim darbiem un meitiņām, jūsu lietās nejaucos. Dzīvo, baudi un liec mieru manai ģimenei un manam privātumam! Sevi apmelot neļaušu. Es Tevi neaiztieku, un manās un pagaidām vēl mana vīra attiecībās arī lūdzu nejaucieties.Viss, lai izdodās Jums gūt sirdsmieru. Andrim es vēlu visu labāko un patiesi, ar vai bez Jums," raksta Madara.

Jau vēstīts, ka šonedēļ īstu vētru sociālajos tīklos sacēlusi Valmieras teātra aktiera Paula Iklāva publicēta karikatūra ar Lieni Skulmi, pēc kuras apskates mūziķis Andris Kivičs pat solījis izrēķināties ar ikvienu, kurš apvainos viņa mīļoto.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Madara būtu jau labāk paklusējusi pati izjauci attiecības,un Tev jaaudzina meitas ko Tu ņemies puskailas bildes izliec sociālajos tīklos uzskati ka tas ir normāli?

Pagaidām meitenes maziņas bet būtu viņas lielākas viņām būtu kauns.

Pati izjauci ģimeni tad lūdzu nečikst,ka Tev kāds izjauca ģimeni...kā Tu viņu izveidoji tādu Tu viņu saņēmi (bumeranga efekts dzīvē darbojās)

Lai Jums visiem veicās,un liekaties MIERĀ!

10.janvāris Atbildēt

...jūs esiet jau apnikuši visai sabiedrībai ...! Atradušies zvaigznes !Vēmiens nāk par šo saldo pārīti ! Vārieties paši savā sulā ,,,un beidziet publicēt ,savas ģimenes lietas !!!

10.janvāris Atbildēt

Latvijai viss jāzina ,kā avīze privātā dzīve- ir atsācies jauns seriāls - turpinājums sekos...

10.janvāris Atbildēt

Madarai novēlu izturību, Liene ir vienkārši m****, bet andris pat nav apspriešanas un lielā sākumburta vērts.

10.janvāris Atbildēt

Kaspars K.

Ļoti labi uzrakstīts !

11.janvāris Atbildēt

Nu,Kaspar ?Kādas attiecības izjauca?Pirms viņas bija saksofoniste,ja nemaldos:DBildes ir gaumīgas.

11.janvāris Atbildēt

Normāla meitene,Kivičš auns.

Paķēris kaut ko panēsātu,un tagad plātās pa visu Latviju.

Joprojam laikam čoms neapjēdz kapēc netika ievēlēts.

13.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:59

Jaunākās diskusijas