Vējonis iet Putina pēdās? Kamēr visi mirkst lietū, prezidents bauda ērtības

tautaruna.lv 13.aug 2018
 
F64
Vēl svaigā atmiņā fotogrāfija, kurā Krievijas prezidents Vladimirs Putins patvēries zem lietussarga, kamēr pārējie mirkst lietū, kad ļoti līdzīgs kadrs fiksēts tepat Likteņdārza 10.gadu atzīmēšanas pasākumā.
Kamēr visi sēž lietusmēteļos, kāda kundze Raimondam Vējonim tur lietussargu.

Proti, kamēr visi - tostarp premjers Māris Kučinskis un eksprezidents Valdis Zatlers - sēž lietusmēteļos, kāda kundze (?!) Valsts prezidentam Raimondam Vējonim tur lietussargu. Zīmīgi, ka Vējonis ir arī vienīgais, kurš fotogrāfijā smaida.

F64

Fotogrāfija atgādina jau minēto kadru no Pasaules kausa futbolā finālā, kad Putins stāvēja zem lietussarga, kamēr Francijas un Horvātijas prezidenti mirka lietū.

Reuters / Scanpix

Likteņdārza pasākumā pieredzētais guvis uzmanību arī sociālajos tīklos, kur iedzīvotāji dalās pārdomās par redzēto. Vieniem šķiet, ka Vējonis saaudzē dabu, izvairoties no politlēna mētelīša, bet citiem aizdomas, ka lietussargu varbūt turējis vīrietis, kuram krāsoti nagi.

''Forši nosēsties pirmajā rindā un izlikt pārējiem priekšā lielu lietussargu,'' tvīto kāds Mārtiņš.

Visbeidzot, Vējonis ticis pielīdzināts karalienei Elizabetei.

Kā zināms, atzīmējot 10 gadus, kopš uzsākts Likteņdārza projekts, 11.augustā notika koncerts “Latvijas Likteņdārzs. Atklāšana”.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Kādēļ viņam netaisīties pakal Putinam, ja ir pat dzimis Pleskavā un var dabūt gan Krievijas pilsonību un droši vien gubernatora amatu, ja gribēs piedalīties vēlēšanās. Tā ir rakstīts Krievijas likumā un tādi dabū pilsonību, pat uz atvieglotiem noteikumiem. Es gan arī varētu uz tādiem pašiem noteikumiem pretendēt, bet pagaidām vēl negribu, jo Putins nav mans elks, bet kad atjaunos Impēriju, tad gan un vēl pielikšu klāt garu sarakstu, ar padomju laikā pazaudētiem dzimtas īpašumiem..

13.augusts 2018 Atbildēt

Beidziet zākāties!

13.augusts 2018 Atbildēt

Ko nu par zākāšanos! Mums ir bijis tikai viens cienīgs prezidents(te), kas sakārtoja no sava vārda valsts ārpolitiskās nianses pārstāvot valsti izšķīrīgākajos augstākā līmeņa politiskajos forumos, Pārējās vēlētās personālijas ir anekdotes ar nodomu:) Atcerieties sen televīzijā atskaņotos sarunu citātus no "Jūrmalgeitas""vēlēšanu skandāla - jo lielāks " ....benis", jo labāk!:))))Ne jau prezidenti pārvalda valstis, bet gan dikti naudīgas parto un (diemžēl aizvien biežāk)p......diņu mafijas. Pervim delom, pervim delom - samoļoti! Nu a morāle, a morāle un ētika pēc tam!

13.augusts 2018 Atbildēt

Tā jau nav zākāsanās. Vai tad tas ir prezidenta-vīrieša cienigi, ka lietussargu tur virs galvas sieviete? Štrunts par pārējiem, kam aizsedz skatu, patīkami, ka ir sieviete atrodas sieviete tik pakalpīga, kas nenogurstoši sargā no lietus

13.augusts 2018 Atbildēt

tiesaam liimenis latvijas presei - ik dienu atverot zinjas - 95% sunju murgi, vai tiesaam nav nekaa sakariiga par ko parunaat? kaa sunji viens otram pie riikles gatavi mesties. sitaadus rakstus vispaar vajadzeetu aizliegt. katram sava izveele kaa lietuu seedeet!!!!

13.augusts 2018 Atbildēt

Tiešām dumja tauta... tik ļoti noguruši no savām problēmām, ka gatavi noriet jebko, pat lietussargu Vējonim. Un ja lietussarga nebūtu, tie paši āksti zākātos, ka prezidents nav nekādā skatā - izmircis kā žurka.

Ja kāds nedaudz painteresētos, tad saprastu, ka šādi gadījumi ir atrunāti protokolā, un ne Vējonis izvēlas ar vai bez lietussargi. Tāpat neviens nav vainīgs, ka amatos, kuriem jāapkalpo prezidents, strādā sievietes.

14.augusts 2018 Atbildēt

Kazeka par 4000 eiro algu var ari paturet

14.augusts 2018 Atbildēt

Vējonis vismaz plašķīšus ir padalījis, nav tur ko ar Putleru salīdzināt!

16.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas