Interfrontietis Alksnis: Ja nebūtu krievu, tad šodien latviešu nācija neeksistētu

tautaruna.lv 13.aug 2018
 
Ekrānšāviņš
Latviešu izcelsmes Krievijas politiķis Viktors Alksnis paudis pārliecību, ka Latvijas teritorija atgriezīsies lielās kaimiņvalsts sastāvā.
''Es esmu latvietis. Un es zinu, ka ja nebūtu krievu, tad šodien latviešu nācija neeksistētu.''

Alksnis savas pārdomas publicējis sociālajā tīklā Facebook, paužot, ka ir ''krieviski imperiālistiski domājošs cilvēks'' un Krievija ir ''unikāla impērija'', jo, atšķirībā no Lielbritānijas, par savām ''kolonijām'' rūpējusies. ''Grūti iedomāties situāciju, kad Lielbritānija ieguldītu Indijas attīstībā vairāk līdzekļu, nekā paņēma no tās. Bet Krievija taču līdzīgā situācija simtiem gadu garumā nodarbojās ar tieši to,'' prāto kādreizējais interfrontietis.

''Es esmu latvietis,'' pauž Latvijas neatkarības pretinieks. ''Un es zinu, ka ja nebūtu krievu, tad šodien latviešu nācija neeksistētu.''

Savas domas viņš pamato ar dažādiem, kā viņš apgalvo, vēsturiskiem notikumiem, kuros krievi rūpējušies par latviešiem. ''Un tieši krievi 19.gadsimta vidū radīja latviešu nāciju, kuras daudzi pārstāvji šodien cenšas no Latvijas patriekt krievus vai arī vismaz aizliegt viņiem runāt vai iegūt izglītību krievu valodā,'' raksta Alksnis.

''Un es saprotu, ka agri vai vēlu, manai tautai nāksies atbildēt krievu tautas priekšā. Un es lūdzu Dievu, lai krievi izrāda savu ''krieviskumu'', piedodot neprāšiem,'' pauž bijušais PSRS gaisa karaspēka pulkvedis. ''Baltija jebkurā gadījumā atgriezīsies Krievijā. Ģeopolitika ir nežēlīga lieta, sentimentus nezinoša. Jo Krievijai taču neaizsalstošā pieeja Baltijas jūrai ir izdzīvošanas nepieciešamība. Un ja kāds domā, ka Krievija gadsimtiem cīnījās par to, tikai lai nomazgātu zābakus Baltijas jūras ūdeņos, tad viņš ir naivs cilvēks.''

Kā zināms, Viktors Alksnis ir bijušais Latvijas augstākās padomes un Krievijas domes deputāts, kurš savulaik iestājās pret Latvijas neatkarību.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Nebija Alksnis nekāds nodevējs, vai arī pret pašiem latviešiem noskaņots cilvēks, bet vienkārši bija krievu armijas pulkvedis, jeb kā senāk teica, «kroņa cilvēks».! Vai tad Valdemārs bija par Latvijas neatkarību, jeb arī Pumpurs, kaut arī kopa latviešu kultūru, bet tajā pašā laikā, varēja dzīvot Pēterburgā ar baltvācu sievu, jeb arī dienēt cara armijā.? Ja runā par interfronti, tad droši vien, ka visas britu sadraudzības zemes. arī ir viena liela interfronte, jo viņu britu standarts plīvo pāri visai pasaulei, jo daudzu viņas bijušo un tagad neatkarīgo valstu karogos, plīvo kāds gabaliņš no britu karoga standarta iekšā. Es gan arī esmu Impēriski noskaņots cilvēks un nemaz no tā nekaunos, jo tas pieder pie tās kārtas un izcelšanās, kāda maniem senčiem kādreiz bija. Tagad tas viss ir atcelts, bet tam ticēt un sapņot par to, taču vēl ir brīv, pat šajā un kārtējā svešzemju karaspēka okupētajā Latvijā.?

13.augusts 2018 Atbildēt

Neesi galvu saspiedis savā kājstarpē? Pats saprati, ko samurgoji? Viktors Alksnis ir latviešu tautas nodevējs, kuram būtu jāsaņem visbargākais sods...

14.augusts 2018 Atbildēt

Ir skumji, ka šis cilvēks ir Izmirsis kā tika noslepkavots Jēkabs Alksnis. Tas laikam ir mankurtisms augstākajā pakāpē.

13.augusts 2018 Atbildēt

Tu alksni sevi nedrīksti saukt par LATVIETI!Tādi kā tu ir LATVIJAS pabiras,kas laiza svešzemju pakaļas!

13.augusts 2018 Atbildēt

Paldies Lemberga pakalpiņi un dzimtcilvēki no nra.lv, ka turpināt mūs informēt par katru Latvijas ienaidnieka aizvainojumu un apmelošanas gadījumu.Vēl jau ir kam raudāt par zaudēto PSRS.

13.augusts 2018 Atbildēt

putlers šim kangaram iepirda smadzenēs .

13.augusts 2018 Atbildēt

Biedrs, vai pareizāk Tovārišč (tulk. išči-tovar) ir sajaucis vēsturi... Pareizāk: ja nebūtu Baltu ciltis, nebūtu slāvu... Kā Toparevs (arheologs) raksta: Slāvi ir cēlušies no krievijas nomalēm. Un vēl: Krieviem ir labs sakamvārds: Starp vilkiem dzīvot - kā vilkam gaudot! Kosmopolīts, cita varianta nav...

14.augusts 2018 Atbildēt

Viktor Alksni, tu neesi no mūsu tautas - tu esi padibene, kas piesavinājies latviešu vārdu. Domāju, ka tu pat neproti latviski izlasīt, ko esmu uzrakstījis. Tu esi tāds mēsls, kas pelnījis bargu sodu. Brīnos, ka esi vēl dzīvs. Dievam jau sen tevi vajadzēja sodīt par visu, ko esi nodarījis pret latviešu tautu!

14.augusts 2018 Atbildēt

Noladetais KROPLIS!!!

14.augusts 2018 Atbildēt

Ja nebūu krievu, tad zemes dzīve būtu daudz mierīgāka un harmoniskāka. Krievi ir nemitīga kara, anarhijas un vardarbības drauds. To pierāda cara noslepkavosana (ar ko jaunais cars labāks, ja ne daudz sliktāks?), komunisma iluzorā celtniecība, miljoniem pašu un citu tautu nobendēšana Sibīrijā, nenitīgas okupācijas alkas, nemitīgi draudi. Ja Alksnim būtu smadzenes viņš zinātu, ka ne krievi var kādai tautai (ne arī paši sev) dzīvību dot, jo dzīvības avots ir viens, un Tas ir Dievs. Bet Allsnim smadzeņu vietā sūdi.

16.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:53

Jaunākās diskusijas