VIDEO: policija Stopiņu novada meža masīvos meklē vīrieti, kas pārdozējis zāles

tautaruna.lv 19.aprīlis, 18:30
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Pagājušajā nedēļā ne vienu vien Stopiņu novada iedzīvotāju satraukusi kāda policijas operācija, gaišā dienas laikā privātmāju ciemata apkaimē pa krūmiem un grāvjiem meklējot tabletes salietojušos vīrieti, vēsta “Degpunktā”.

Stopiņu novadā pie citkārt klusā Saulīšu ciemata bija vērojama milzu rosība. Apkaimē patrulējušas vairākas kārtības sargu automašīnas, mežu masīvus ķemmējuši policisti kājām, bet laiku pa laikam uz ceļa pazibējuši arī kinologi. Kā izrādās, visi šie ļaudis un viņu trenētie četrkājainie draugi dzinuši pēdas kādam 36 gadus vecam vīrietim, kurš bija izgājis no savām mājām un vairs nebija sazvanāms.

Likuma sargiem bija pamatotas aizdomas, ka pazudušais ir lietojis medikamentus, vai kādas citas vielas, kas var kaitēt viņa veselībai un dzīvībai. Notikuma vietā bija dzirdams, ka meklētais varētu būt apēdis 40 nezināmas izcelsmes tabletes. Šajā gadījumā gan viss beidzies veiksmīgi, jo pēc pāris stundu darba policisti mežā tomēr pamanījuši ko aizdomīgu.

Vīrietis pārvietojies pa meža tritoriju apmēram divu kilometru rādiusā no savas dzīvesvietas. Sastapts, viņš labrātīgi iekāpa policijas automašīnā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Palaimējās, mājās aizveda ar autiņu, citādi būtu klīdis visu nakti.

19.aprīlis, 21:15 Atbildēt

Patiesībā laime dubultā- nebija arī jāmaksā par braucienu.

21.aprīlis, 13:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:21

Jaunākās diskusijas