Viktors Ščerbatihs: Man nepatīk resnas sievietes

tautaruna.lv 19.aprīlis, 14:30
 
Romāns Kokšarovs/F64
Bijušais svarcēlājs Viktors Ščerbatihs kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāti pauž, ka viņam ir svarīgi, lai "sieviete nebūtu resna".

Viesojoties raidījumā, bijušais sportists neslēpj, ka viņam ir svarīgas sievietes ķermeņa aprises.

Ščerbatihs norāda, ka tā ir gaumes lieta un viņam vienkārši nepatīk sievietes ar kuplākām ķermeņa formām.

"Man nepatīk. Es pilnīgi neskatos. Es varu varbūt sasveicināties, es varbūt varu parunāt, bet kā uz sievieti es neskatos," par sievietēm ar apaļīgākām ķermeņa aprisēm saka Ščerbatihs.

Viņš pauž, ka aktīvā sporta karjeras laikā viņa ķermeņa aprises bija nepieciešamas darbam. Sčerbatihs norāda, ka bija atteicies no savas privātās dzīves un uzskatiem karjeras dēļ.

Ščerbatihs atklāj, ka pēc karjeras beigām nometis 40 kilogramus, kas bijis ļoti "smagi", bet vēl grūtāk ir vēlamo svaru noturēt.

"20 gadus es biju resns, tāpēc, ka tas bija mans darbs. Kad es pabeidzu darbu, es domāju, kā cilvēks jūtas, kad viņš ir tievs un smuks. To smukumu es varbūt nokavēju, bet tievumu nē," smej Ščerbatihs.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ja nu gadās tāda, kad apskaujot to ir iespējamsarī sev muguru pakasīt, tad tāda arī nekur neder.

19.aprīlis, 14:53 Atbildēt

Viss atkarīgs no roku garuma.;) Esmu ļoti tieviņa, bet rokas man garas, tāpēc, apskaujot 130 kg smagu veci, varu sev lieku reizi ribas pārskaitīt. :))

19.aprīlis, 20:02 Atbildēt

Kam tas intresē kādas sievietes patīk hūtes roklaizim?

19.aprīlis, 14:57 Atbildēt

Nu tad jau patīk resni vīrieši

19.aprīlis, 15:51 Atbildēt

Nez kurš viņam ir iegalvojis, ka viņš patīk resnām sievietēm?

20.aprīlis, 14:36 Atbildēt

Atkal, bļē, mans komentārs, kurā izteicu varbūtību, ka Vitja ir vai nu vecs palicis, vai izlepis, vai vienkārši nav seksa badā, ir pazudis! Kārtīgs spraudējs, ka teica mans draugs Aivars G., nu jau nelaiķis, nevienu vāveri nesmādē.

20.aprīlis, 18:02 Atbildēt

...un "parāva" līdzi arī manējo atbildi Tavam komentāram. Tas nemaina lietas būtību. Ar ilgstošu dopingu ciparnīca droši vien stāv kā vientuļa dzeguze uz pus 6, tāpēc tā gānās par tām resnajām.

20.aprīlis, 22:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:06

Jaunākās diskusijas