"Mani sauc Sergejs"; Jefremova meita kļuvusi par vīrieti

tautaruna.lv 19.aprīlis, 12:09
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Krievijas aktiera Mihaila Jefremova meita "iznākusi no skapja". Viņa pasludinājusi sevi par “nebināru transmuskulīnu cilvēku” un paziņojusi, ka gatavojas hormonālajai terapijai.

Jefremova, kurš tagad izcieš sodu kolonijā par letālu nelaimes gadījumu, meita Anna Marija marta beigās publicēja ierakstu par savu jauno personību.

Iepazīstinot ar sevi, persona sevi sauc par Sergeju. Savas pārmaiņas Sergejs komentēja ar humoru, precizējot, ka "nav vajadzības par viņu lūgt".

"Esmu nebinārs transmaskulīns cilvēks.

Nebinārs - tas, kurš nav vīrietis vai sieviete.
Transs ir kāds, kura dzimums neatbilst tam, kas viņam piešķirts piedzimstot.
Vīrišķīgs - pa pusei vīrietis. Vīrietis, bet ne vienmēr vīrietis," viņš raksta.

Sergejs atklāj, ka neplāno veikt operāciju, taču plāno hormonālo terapiju. Viņam ir attiecības ar vairākiem dažāda dzimuma cilvēkiem.

Runājot par attiecībām ar tēvu, Sergejs saka, ka neatbalsta viņa rīcību, taču abi kontaktējas.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Es vairs nesaprotu,kur dzīvoju....un kas ir ''cilvēki'' man apkārt...vai Covids cilvēkos pilnībā izšķīdinājis viņu smadzenes,jeb tās vienk.tiek izčurātas podā?..Ko tālāk,lai gaida?...Laikam labāk ietīties baltā palagā un laikus doties uz kapsētu.Kad nav-tad nav vairs tās normālās dzīves....

19.aprīlis, 13:02 Atbildēt

Nu nu. Kādu vēl kapsētu!!! Iestādi labāk sīpolus. Dabas likumus neviens nav atcelis ;)

19.aprīlis, 13:37 Atbildēt
Dana Dina > silva

Stādi,ja vēlies!Ne es tos sīpolus ēdu,ne man vajag tos stādīt....

19.aprīlis, 14:11 Atbildēt
Silva > d.oanna.jurd.a

Daba nemainās un neliek vilties, patīk stādīt :) Par sociumu jau Fromms visu pateica labi sen pirms mūsu dzimšanas.

19.aprīlis, 22:28 Atbildēt

katram izvēle ir sava,bet nevajag man ar to uzbāzties un popularizēt

19.aprīlis, 13:37 Atbildēt

Serjoga, tad Serjoga, man tas pie pagājušas vasaras rabarberu lapām komposta kaudzē.

19.aprīlis, 14:48 Atbildēt

Kas kuram daļas, kāds kuram cilvēkam dzimums. Pārāk daudz kur nevajadzīgi to uzsver, NRA arī :"sieviete/vīrietis sūdzas par nekvalitatīvu preci". Vai tad, ja pircējs nebūtu sieviete/ vīrietis, tā prece būtu kvalitatīva?! Ja es ar konkrēto cilvēku negrasos veidot dzimumattiecības ( un ar 99,9999% pasaules iedzīvotāju negrasos ), tad man absolūti neinteresē tā cilvēka dzimums.

19.aprīlis, 15:23 Atbildēt

Ļoti saprātīgs un argumentēts komentārs, Egon Vilk. Tik kāpēc tāds niks? Joke? Labs ir, lai būtu arī tā. Man arī niku netrūkst, reizēm iznāk tīri apspātīgi - mani viens Fb hailaitoja - augšā foto redzama meitenes roka (storry by Vālodzis Ezers), apakšā redzams, ka foto ir ielicis "Balodis", zemāk rakstīts "sieviete", "students", "koledža", "LU", "vīrietis", bet pašā apakšā divi foto no Vālodzis Ezers my storry - "mana mamma guļ gultā, bet viņai virsū tup mūsu melnais kaķis, bet blakus foto, kurā redzama mūsu pelēkraibā kaķene uz virtuves plaukta blakus logu tīrītājam Clin windows&glass". Hailaitotājs apakšā bija pierakstījis - "kura no šīm abām ir LU koledžas studente?" (nezinātājiem - LU ir universitāte, nevis koledža).

19.aprīlis, 17:03 Atbildēt

:DDD Labi vēl, ka nepalika par suni vai kabaci.

19.aprīlis, 15:29 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas