Nosauc trīs gudrākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 26.marts, 16:46
 
pexels.com
Astroloģijā Merkurs pārstāv prātu un inteliģenci. Šīs ir trīs inteliģentākās horoskopa zīmes, ko nosaka to Saules zīmes saplūšana ar Merkura enerģiju, raksta "RUSSH".

Jaunavas mēdz rast risinājumus dažādām problēmām. Lai gan šai Zemes zīmei nepiemīt ass prāts un "ielu" gudrība, praktiskās Jaunavas ir dabiski detektīvi, kuri mīl organizēt, pētīt un spēj redzēt lietas, ko citi palaiž garām.

Ūdensvīriem ir analītiska pieeja apkārtējai pasaulei. Viņi lieliski prot apieties ar jaunākajām tehnoloģijām un tiem piemīt unikāla spēja sarežģītus terminus pārveidot patīkamās un viegli uztveramās frāzēs. Šīs zīmes pārstāvji ir talantīgi komunikācijas speciālisti un skolotāji. Šīs ir arī viena no atvērtākajām horoskopa zīmēm, kas vienmēr gatava iesaistīties jaunās idejās.

Skorpioni tiek dēvēti par gudrākajām horoskopa zīmēm jo tiem ir ass prāts, ātra domāšana un šo zīmju pārstāvji ir ārkārtīgi gudri. Skorpions ir Ūdens zīme, tāpēc pazīst savu emocionālo pusi un ātri visu uztver. Skorpionus nevar viegli apmānīt, turklāt tas var atspēlēties pašam pāri darītājam.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Jau no dzimšanas esmu Ūdensvīrs! Un Tu, Marci, turpmāk nestrīdies ar mani par lietām, kurās tev nav nekādas saprašanas. Saprati, auns tāds!?

26.marts, 18:38 Atbildēt

Nu redz kā!.... I nešaubījos ne mirkli :)

26.marts, 22:12 Atbildēt

Un tapec tavs niks ir stulbais.

27.marts, 13:59 Atbildēt

Marci, saprati? Ar īpaši stulbo nestrīdies, jo tad būsi auns tāds!

26.marts, 19:10 Atbildēt

Viņš nevar būt auns,jo ir ļumīgs piderass.

27.marts, 15:54 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:15

Jaunākās diskusijas