Latvietis par Covid-19 vakcīnu: Tā ir ņirgāšanās par veciem cilvēkiem

tautaruna.lv 9.marts, 7:00
 
F64
Jānis no Madonas sūkstās par apgrūtinošu un arī nepieņemamu loģistiku, proti, liekot pensionārei ļoti cienījamā vecumā mērot vairākus desmitus kilometru, lai saņemtu kāroto vakcīnu, vēsta raidījums "Bez Tabu".

"Mana mamma dzīvo Madonā, viņai ir 82 gadi, un viņa ir pieteikta vakcinēties caur manavakcina.lv. Mamma saņēma īsziņu no Veselības ministrijas, ka viņu vakcinēs Varakļānu veselības aprūpes centrs.

No tā izriet, ka viņai būs 50 kilometri no Madonas ar autobusu jābrauc uz Varakļāniem, jāmeklē, kur atrodas vakcinācijas kabinets, un pēc tam stundām jāgaida autobuss, lai atbrauktu atpakaļ. Viņa pat autobusā nevar iekāpt!

Citiem senioriem norādīts, ka jābrauc vakcinēties uz Gulbeni, citiem - uz Jēkabpili. Tā taču ir “ņirgāšanās” par mūsu vecajiem cilvēkiem, kas tāpat jau ir visneaizsargātākie. Izskatās, ka Madona atrodas meža vidū. Vai šī loģistika Vakcinācijas birojam šķiet normāla, vai viņi uzskata, ka tā mēs savakcinēsim savus Latvijas iedzīvotājus un izskaudīsim Covid-19? Cik cilvēku mēs šādā veidā “pazaudēsim”, ja viņi ar sabiedrisko transportu braukās šurpu turpu? Jo sabiedriskais transports ir viens no Covid-19 perēkļiem, kur var inficēties? Ja Madonā nav darbinieku, kas vakcinē, lai organizē izbraukumus uz vietas!" stāsta Jānis.

Jaunizveidotais Vakcinācijas projekta birojs apstiprina, ka saņemtas vairākas sūdzības un iebildumi no iedzīvotājiem Madonas pusē, norādot uz problēmām ar vakcinācijas vietu.

Šobrīd arī esot rasts risinājums - vakcinācijas punkta izveide Madonas slimnīcā. Līdz ar to Madonas puses iedzīvotāji, kuri pirms tam tika novirzīti uz Balviem, Varakļāniem vai Jēkabpili, saņems papildu informāciju, un viņi tiks pārcelti uz Madonas slimnīcu, jo šis vakcinācijas punkts esot izveidots pavisam nesen.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Kas tu par dēlu,kas nevar aizvest savu mammu uz vakcīnu?????Kārtējais ""ķirpila"" mēsls

9.marts, 7:28 Atbildēt

Vietējām pašvaldībām jāorganizē transporta pakalpojumi veciem ļaudīm, apelēt pie bērnu pienākuma ir atrunāšanās, jo ne visiem ir iespēja tieši konkrētā dienā pēkšņi pamest darbu un kādu kaut kur vest. Visi nedzīvo kopā ar vecākiem.

9.marts, 8:55 Atbildēt

Labi, ka dzīvoju Jēkabpilī!

9.marts, 9:52 Atbildēt

Nelielies, ja.

9.marts, 11:02 Atbildēt

Tas Mike. Kā jūs varat apvainot cilvēku viņu nepazīstot?Vakcinācijas birojam jāorganizē senioriem tuvākās vietas kur vakcinēties,viņi par to saņem dāsnu algu.

9.marts, 12:24 Atbildēt

Normālā valstī apbraukā vecos un vientuļos cilvēkus vakcinētāju grupa. Nu kas ir ar mūsu Latviju - uz katra soļa kaut kas nepārdomāts, neizdarīts, aplams, dumjš. Dibina dārgus birojus, maksā vairākus tūkstošus algas, taču viss paliek pa vecam - nekas nemainās.

9.marts, 16:15 Atbildēt

Braukāt gan nevajadzētu. Manējā veca bet nešpetna, dzīves laikā varbūt kādu validola ripiņu končas vietā tik apēdusi. Ka nesanāk klope...

9.marts, 23:42 Atbildēt

Ideāli uzrakstīts! Kāpēc mums ir īstākā "Muļķu zeme?" It kā neviens nespēj saprast pat visparastākās lietas?!!! Pasaulē visiem viss skaidrs kā būtu jārīkojas tikai normāli, domājot loģiski, mums nekad nekas nav skaidrs!!! Vai tad, pat skolā negājis cilvēks nesaprot, ka šajā gadījumā būtu jāsagādā transports, lai vecajiem cilvēkiem nekur nav jābrauc! Tie, kuri pie teikšanas - to nesaprot!!! Vai, nevēlas saprast? Nauda jau kabatā nāk arī par muļķībām! Par katru šādu muļķību vajadzētu atvilkt no algas, tad katrs savu darbu veiktu pēc labākās sirdsapziņas!

10.marts, 12:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:23

Jaunākās diskusijas