Vecāku dēļ 6. klases skolniece izdara pašnāvību

tautaruna.lv 17.janvāris, 17:45
 
Ilustratīvs attēls / Ādolfs Mārtiņš Krauklis/F64
Pārāk stingra vecāku kontrole, domājams, ir sestās klases skolnieces pašnāvības iemesls. Krievijā, Maskavas apgabala dienvidaustrumos, pamestā mājā tika atrasta mirusi 12 gadus veca skolniece, raksta "mk.ru".

Tajā dienā meitene pēcpusdienā izgāja no mājām, kad viņas vecāki (māte ir speciāliste celtniecības uzņēmumā, tēvs ir šoferis) devās uz veikalu pēc materiāliem remontam. Meitene paņēma nedaudz naudas un devās uz aptieku. Tad viņa devās uz pamestu māju netālu un ar vecākiem vairs nesazinājās.

Sākumā vecāki mēģināja pašu spēkiem atrast savu meitu, sazinoties ar viņas labāko draudzeni. Draudzene nekādi nevarēja palīdzēt - apmēram pulksten 12.00 viņa nosūtīja ziņu pusaudzei, taču viņa to neizlasīja. Un draudzene neko nezināja par vienaudzes briesmīgajiem plāniem. Vecākiem bija jādodas uz policiju.

Sestās klases skolnieces atrašanās vietu izdevās noteikts ap pusnakti, nosakot viņas tālruņa atrašanās vietu. Viņa bija mirusi vismaz sešas stundas - to konstatēja eksperti. Eksperti uz ķermeņa neatrada vardarbības pēdas. Mirusī neatstāja nevienu piezīmi.

Vecāki paskaidroja, ka sestdien pēc pastaigas viņu meita pārnāca mājās pulksten 20.30, nokavējot pusstundu. Viņi salamāja savu meitu un uzstādīja telefonā izsekošanas programmu.

Ģimenes paziņas stāsta, ka meitene tika auzdināta ļoti stingri. No skolas drīkstēja nākt mājās tikai ar "pieciniekiem" (Krievijā ir piecu punktu sistēma) - pretējā gadījumā mājās gaidīja sarežģīta saruna ar vecākiem, arī draugi meitenei izvēlēti pēc mammas un tēta vēlmēm.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Interesanti gan, kurš tad momentā konstatēja, ka notikusi pašnāvība? Manuprāt, pat Šerloks Holms deduktīvi tik ātru slēdzienu neizdarītu.

17.janvāris, 17:54 Atbildēt

pret kovidu neļāva potēties laikam

17.janvāris, 21:17 Atbildēt

Latvijas krievi varēti ņemt piemēru un taisīt masveidu pašnāvības, jo dzīvo svešā valstī, kur ir nemīlama kā okupantu nācija.

Un arī tie "latvieši "dirsā līdēju daļa, arī to pašu varētu veikt!

17.janvāris, 21:29 Atbildēt

Tu slims esi!

18.janvāris, 6:45 Atbildēt

nez kur dzīvos tie letiņi tīrasinīgie kad sabruks hruščovkas un daudzstāvu dzīvokļu ēkas kuras uzcēla PSRS laikā?Privatizēt un notirgot to bagātību palikušo gan patīk,nomet karogus un plēšas savā starpā kā hiēnas pie maitas.Pabāz galvu pa logu un paskaties, nosauc ko ir uzcēluši karogu vicinātāji un vakcinēties agitātori pēc 1991 gada? Principā salīdzinoši var teikt ,ka neko.Sev pilis, tās gan uzcēla

18.janvāris, 8:31 Atbildēt
gundega > dzintars.5fc38a066d1d3

Tur pat kur citi no bijušās PSRS mums iedod nauda Eiropā bet kur ņems austrumu kaimiņi

18.janvāris, 8:34 Atbildēt
gundega > dzintars.5fc38a066d1d3

Pucis sacēlies vai angārus ar jaunām iekārtām un eksportu uz Zviedriju , kāpēc Pucijā mazākas algas

18.janvāris, 8:36 Atbildēt
dzintars > 2725667850

man tavs Pucis un Pucija pie kājas.Domā ko darīt kur tu dzīvo. Manis pēc tur un citur kaut visi noliek karoti

18.janvāris, 8:56 Atbildēt

Tieši tā..un sterilizēt krievenes cūkas

18.janvāris, 21:55 Atbildēt
Dženārs > dzintars.5fc38a066d1d3

esi debils lops:) Praktiski viss psrs laikos uzceltais vai nu brūk, vai ir sabrucis

19.janvāris, 10:51 Atbildēt

Bērni ir jāinformē ka nosūdzot vecākus var dabūt labāku dzīvi , bērnu namā , ir pat tādi kam patīk internātskolas tās var būt arī labas , sliktu ģimeņu reāli netrūkst , un kā var būt visi 5 , mentāli slimu vecāku , darbinieku netrūkst domāju to kuriem ir nevis apātija bet psihoze .

18.janvāris, 8:33 Atbildēt

Mums Latvija ari netrukst tadi vecaki -psihopati.Zel tikai berni,kuri nocietina savu sirdi.Un tas ir jutams skola ,tasaucamais mobings.

18.janvāris, 11:04 Atbildēt

Tu gan ar mācīšanos neesi savu sirdi nocietinājis - pēc zināšanām gramatikā labi nomanāms

19.janvāris, 10:53 Atbildēt

Nevajag arī Krieviju, tādi stulbi vecāki ir visā pasaulē. Latvijā padomijas laikā pilns ar tādiem bija, tikai tad nebija modē pašnāvības taisīt. Toties tie bērni izauga un pret saviem bērniem bija tādi paši

. Tas ir briesmīgi, kā tādiem briesmoņiem dzimst bērni

18.janvāris, 13:52 Atbildēt

pilnīgi piekrītu

19.janvāris, 10:53 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:17

Jaunākās diskusijas