Sieviete sašutusi par cenām Latvijas internetveikalos

tautaruna.lv 17.janvāris, 15:43
 
F64
Ar Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanu maratonu nekas nebeidzas, jo ir taču vēl citi svētki! Tāda situācija ir arī rīdziniecei Annijai, kuras meitiņa savu piekto dzimšanas dienu svinēs 15. janvārī. Īsi pirms gadumijas ģimene sākusi pētīt, cik maksā meitas kārotā rotaļlieta, taču kosmiski augstās cenas pamatīgi pārsteigušas, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Annijas meitiņa dzimšanas dienā vēlējusies saņemt lelli ar visu laiku skatītākās animācijas filmas “Ledus sirds” varoni Elzu. Sākotnēji apskatījusi veikala “Elkor” piedāvājumu - lelle maksājusi 25 eiro.

Bijusi pārliecināta, ka internetveikalā 220.lv precei būtu jābūt lētākai, bet nekā - tur identiska rotaļlieta maksājusi 73 eiro.

Jāpiebilst, ka arī citos internetveikalos lelle maksājusi maciņam daudz draudzīgāku summu.

Lai arī cenu atšķirība ir būtiska, patērētāju tiesību aizstāvji negodprātīgu komercpraksi nesaskata! Pirms svētkiem varot gadīties, ka veikali cenas palielina - ja pieprasījums ir lielāks par piedāvājums, cenu var palielināt. Tas nav pārkāpums, taču ieteikums pircējiem, cenas salīdzināt vairākos veikalos.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Normālos internetveikalos cenas pirms svētkiem samazinās, bet kur nu vietējā pāķu veikalā.

17.janvāris, 16:49 Atbildēt

Rotaļlietas sen nav jāpērk un neko nezinu teikt.

17.janvāris, 17:02 Atbildēt

220 tāds īpatnējs veikals, pasūtīju 2 paklājus, nekā īpaša, parasti mazie paklāji virtuvei, priekšanamam, piegādes laiks uzrakstīts 18. februāris, laikam aizsūtīja meilu uz ķīnas veikalu, lai atsūta uz Latviju.

17.janvāris, 17:28 Atbildēt

Elkor lelle ir ārēji izskatās tāda pati, bet īstenībā ir uzlabots modelis ar visādām ekstrām. Visas nenosaukšu, bet viena, kas man īpaši patīk, ir lelles bezdēšana ar smaržām "Podmoskovnije večera".

17.janvāris, 17:48 Atbildēt

Oi, nē, atvainojos visiem! 220.lv ir tas modelis ar jaunākajiem gadžetiem un citiem pričendāliem!

17.janvāris, 17:50 Atbildēt

Brīnumu zemē-brīnumu cenas! Ka tik vairāk ieraust nāsīs!

18.janvāris, 13:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:42

Jaunākās diskusijas