Daiļā Diāna Kubasova dalās ar pasakainiem kadriem no "Brīnumu dārza" Dubaijā

Lelde Veinberga 17.janvāris, 18:44
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova dalījusies ar neticamiem skaistiem kadriem no kāda dārza Dubaijā.

"Brīnumu Dārzs Dubaijā ir patiešām maģiska vieta, kuru apmeklēt ar ģimeni. Patiesībā es domāju, ka uz turieni dodos tikai fotogrāfijas dēļ un nemaz nepavadīšu ilgu laiku, taču biju pārsteigta, cik ļoti aizrāvos.

Jutos kā īstā pasakā. Tajā ziedi un augi ir izveidoti skaistu figūru veidā, radot patiešām iespaidīgu skatu," ar iespaidiem dalās Diāna.

Jau vēstījām, ka 31 gadu vecā Kubasova turpina apceļot savas mīļākās vietas pasaulē, neskatoties uz Covid-19. Vēl nesen viņa no Latvijas. "Jā, Bali vēl joprojām ir viena no manām pašām 4 mīļākajām vietām uz pasaules, starp Ķegumu, Dubaju un Miami," atklāj modele.

Kā iepriekš vēstīts, tad tad latviešu modele Diāna Kubasova atrodās uz eksotiskās Bali salas un tieši tur aizvadīja pandēmijas laiku. Iepriekš Diāna vairākkārt ir centusies nokļūt atpakaļ Latvijā, taču visi mēģinājumi ir cietuši neveiksmi.

Diāna Kubasova atzina, ka šajā Covid-19 pandēmijas laikā ir labākais brīdis, lai investētu, tāpēc viņa ir izdomājusi iegādāties villu Bali.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Redzams, ka viņa nav bijusi Brodos, tur esot fantastiski, tā man viens paziņa stāsta.

17.janvāris, 20:01 Atbildēt

oi... īsta pasaka, modelēm arī darbs kādreiz beidzas,kad nāk pasaulē bērni , un tad ko tad māk , tikkai pagorīties

17.janvāris, 22:35 Atbildēt

diezin vai viņai bērni prāta, jādelelējas pa pasauli, meklēdama psaku princi, bet ko piedāvāt nav, izņemot ārieni, ne profesijas ne mērku, tikai iekšejs tukšums un n- tas instagrammas bildes dažādu krāsu kleitās, ar mainīgiem foniem

18.janvāris, 3:49 Atbildēt
Marcis > elisa.meijere

Dianai Kobasovai tav neta trolla komentari ir pie vienas vietas,un ka Harijam,Meganai,Andrim un Lienei.

18.janvāris, 9:07 Atbildēt
Perle > marcis

Nu gan salīdzināji: vienu prieka meitu, kura joprojām meklējas, divus alkoholiķus, kuri nevienam neinteresē, un divus karaliskās ģimenes pārstāvjus, kuri ir gan izglītoti, gan prot paši sevi nodrošināt.

18.janvāris, 14:15 Atbildēt
Marcis > perle

Tu man Perle debila neta mauka esi reali noriebusies,un kas ir Andris un Liene,Hosams Abu Meri,un kas ir Karaliska gimene,un kas esi kau kada aborta atlieka no savas debilas mates.

18.janvāris, 17:56 Atbildēt

Diāna brīnos kā viena.

17.janvāris, 22:42 Atbildēt

mēģina kādu Dubaijas princi iekārdināt.Bet tur šitādu matrjošku ir pa pilnam

18.janvāris, 8:48 Atbildēt

Ja Diāna man pat ē-pastā ne rindiņas no Dubajas neuzrakstīs, jutīšos pievilts un vairāk nevienu rakstu par Kubasovu nekomentēšu. Nākuj..!

18.janvāris, 9:39 Atbildēt

tev jau nav ap krāniņu nauda apsieta.Tā ka neceri ,ka tev rakstīs.Es viņai ari rakstiju dodoties ceļojumā uz Ilūksti ,bet dīvani atbildi es nesagaidiju.

18.janvāris, 12:58 Atbildēt

Daiļa??? Mana pakaļa, uz to spogulī skatoties, mani uzbudina vairāk kā kubasova

18.janvāris, 16:50 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:39

Jaunākās diskusijas