Leģendārais Brūss Viliss iekuļas pamatīgā skandālā sejas maskas dēļ

tautaruna.lv 17.janvāris, 16:42
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta
Leģendārais aktieris Brūss Viliss beidzot komentējis situāciju, kad viņam lūgts pamest aptieku, jo aktierim uz sejas nav bijusi aizsargmaska, raksta "The Mirror"

65 gadus vecais aktieris redzēts atstājam aptieku bez sejas maskas. Atklājies, ka Viliss aptieku pametis pēc darbinieku lūguma.

Aktieris tagad publiski komentējis incidentu maskas dēļ, norādot, ka tas bijis kļūdains lēmums un aicinājis cilvēkus nēsāt maskas publiskās vietās, lai apturētu jaunā koronavīrusa izplatību.

Brūss Viliss tika pamanīts pametam aptieku Losandželosā, taču aktiera seja nebija aizsegta ar masku. Aktieris saņēma nosodījumu soctīklos, kad izplatījās attēli, kuros aktieris redzams iznākam no aptiekas bez maskas.

Brūss Viliss pandēmijas laikā dzīvo kopā nevis ar sievu Emmu Kemingu un meitām Meibelu (8 gadi) un Evelīnu (5 gadi), bet gan mitinās pie bijušās sievas, aktrises Demijas Mūras un viņu meitām Rumeras (32 gadi), Skoutas (29 gadi) un Talulas (26 gadi).

Emma ar meitām Vilisam un Mūrai pievienojās jūnijā. Pirms tam negadījuma dēļ Emma ar meitām dzīvoja atsevišķi.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nu gan. Šis taču varēja pateikt, ka aptiekā iegājis masku nopirkt, jo veco kāds huligāns norāvis un aizbēdzis.

17.janvāris, 17:00 Atbildēt

Labi, ka Bruss ir leģendārs un pazīstams. Kādu mūsu aktieri šādā situāciju nodauzītu un ar kājām nospārdītu, un pēc tam vēl tiesātu.

17.janvāris, 17:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:42

Jaunākās diskusijas