Pauls sašutis: Tā visatļautība dārgi maksās

tautaruna.lv 17.janvāris, 13:12
 
Raimonds Pauls, ZiniCenu / F64 Mārtiņš Zilgalvis
Maestro Raimonds Pauls intervijā žurnālista Armanda Tripāna raidījumā "Rezervēts" pauda sašutumu par disciplīnas zudumu mūsdienu paaudzē.

Pauls intervijā pauž, ka šodien sabiedrība zaudē disciplīnu.

"Disciplīnu skolās, disciplīnu vispār. Darbā. Bez tā mēs neko dzīvē nepanāksim, par to ir daudz jādomā, tā visatļautība, manuprāt, dārgi maksās. Viņa jau maksā dārgi, " uzskata Pauls.

Maestro norāda, ka disciplīnas trūkumu pamanījis arī mēģinājumos.

"Ja tu vari uz mēģinājumu atnākt tad, kad tev ienāk prātā, nevis atnākt sešos, kā ir norunāts, tad kaut kas nav tā kā vajadzīgs. Diemžēl, tā lieta ir kaut kur aizgājusi, skolās it sevišķi," pauž Pauls.

Kā zināms, 12.janvārī Raimonds Pauls svinēja savu 85.dzimšanas dienu. Maestro svētko sveica daudzas sabiedrībā zināmas personas. Kā vēstījām, Latvijas mūziķi soctīklos veltīja izcilajam māksliniekam cieņas, sirsnības un atzinības pilnus ierakstus. Piemēram, dziedātāja Dināra Rudāne sociālajā vietnē Instagram bija veltījusi sirsnīgus vārdus maestro Raimondam Paulam, publicējot kadrus no abu kopīgajiem mirkļiem. "Daudz Laimes Maestro!!!! Paldies par katru uzrakstīto un nospēlēto noti! Par smiekliem, rūpēm, sarunām. Par katru dāvāto mirkli, par patiesu laimi ar Jums muzicēt! Es nevarēju pat sapņot par iespēju būt tuvumā! Veselību, iedvesmu, patiesu mīlestību!!!! Daudz Laimes!!!!!" - rakstīja Rudāne.

Komentē 32

 
Anonīms
 

tas ir rezultāts audzināšanai ievērojot bērnu plašās tiesību normas, bet aizmirstot, ka viņiem ir jābūt arī pienākumiem!

17.janvāris, 13:41 Atbildēt

Pie tā rūpīgi kādreiz piestrādāja un pamatus ielika Ēbele.DD

17.janvāris, 14:19 Atbildēt

Paulam taisnība. esmu tāpat novērojusi, ja vecākiem vairāk naudas kā pārējiem tad bērni aug par tādiem 'mažoriem'', bez respekta pret vecāko paaudzi. inteliģence klibo.

17.janvāris, 14:44 Atbildēt

Esmu pret varmācību ģimenē. Pauls bērnībā esot bijis tai pakļauts, izaudzis par kārtīgu cilvēku, tomēr tas ir izņēmums, un izņēmums apstiprina likumsakarību, ka bērnus nedrīkst sist kā kombikorma maisus.

17.janvāris, 15:28 Atbildēt

Bet uzvedības rāmim jābūt. Un jāsaprot ja neievērojot noteikumus būs sods.

17.janvāris, 17:25 Atbildēt

Labrīt. Nav runa par tādu sišanu kā rakstiet. Par normālu audzināšanu, disciplīnu, pienākumiem, utt. un par užšaušanu pa pakausīti, reizēm uzšaut pa dubsi un paraut aiz austiņas! Ā un kādreiz riktīgi nobārt.

Jo tà "sišana" kur ir varmācība pret bērnu, izrēķināšanās utt. ir un būs vienmēr. Tas ir grūts darbs sociālajiem darbiniekiem.

Visnotaļ dzīvē visam ir jābūt normas robežās.

Novēlu lai mums visiem izdodas būt labiem vecākiem!!!

Ar cieņu, Inga.

18.janvāris, 9:24 Atbildēt
Elmārs > inga.ma.u.ska

Ko Jūs uztraucaties.Drīz mēs visi būsim :radīklis Nr.,radīklis Nr.2(bet tā arī ir dikriminācija,es negribu būt Nr.2,tad varbūt-resnais,tievais,jo tas būtu objektīvs rādītājs),bērni arī būs numurēti radījumi(kamēr paaugsies un sāks protestēt pret dikrimināciju,ak,samuldējos,bērnu nebūs,būs tikai radījumi).Tā ir noteikusi demokrātiskākā un spēcīgākā valsts pasulē un tā tam būs būt.Tā,ka gudrojam tik radinieku apzīmējums un neuztrauca ies par audzināšanu - izaugs paši.

18.janvāris, 10:16 Atbildēt

Kāds niks,- tāds prāts

18.janvāris, 11:56 Atbildēt

Vai tad kāds runā par sišanu?! Runa ir par bērnu audzināšanu un viņa pienākumu izpildi,ne tikai par tiesībām!

18.janvāris, 14:19 Atbildēt

Nav jau jāklapē,tas bērns,bet tā visatļautība....Kas būs vèlāk?Maestro taisnība.

17.janvāris, 16:39 Atbildēt

Varbūt vienreiz pietiek šķelt sabiedrību? Mēs tie labie, bet mūsu bērni un mazbērni sliktie. Vēl saprastu, ja paši būtu tas labais paraugs, bet skatoties uz 50plus gadniekiem, neredzu neko īpašu, bet tieši pretēji. Un disciplīnas trūkums vēl ir tas mazākais.

17.janvāris, 16:52 Atbildēt

Tagad ir citas audzināšanas normas, mūsu laikos viss bija nedaudz ar militāru piesitienu,bet......tieši no lielākajiem palaidņiem izauga daudz sakarīgi personību.Tomēr inteliģencei, pašdisciplīnai ir jābūt gēnos.

17.janvāris, 17:25 Atbildēt

VIENMÈR JÀATCERAS,KA BÈRNI IR VECÀKU SPOGULIS.VIENMÈR UN VISOS LAIKOS!!!

17.janvāris, 20:05 Atbildēt

Nepiekrītu! Vecāki izauguši un rīkojušies pareizi bet savus bērnus lutina kā vien var, jo grib lai viņiem viss būtu tas, ko vēlas uzreiz bez piepūles! Kāds te spogulis, pat tuvu nav? Vecāki saprotoši, strādīgi bet atvases bieži kļuvuši egoisti, mantkārīgi, ja nedod vēlamo, tad depresija!

17.janvāris, 20:23 Atbildēt

PILNĪGI PAREIZI!!!

18.janvāris, 14:21 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu Paula kungam! Visatļautība tiek uztverta kā tiesības, pienākumi vispār sveša lieta. Ja tuvākajā laikā nekas netiks darīts, lai ko mainītu, pasaule aizies bojā bez atomkara.

17.janvāris, 20:37 Atbildēt

Vai jūs zināt, ka Pauls nedaudz pats sarakstījis dziesmām meldiņus? Visi pārējie ir pārveidotie latviešu šlāgeri, ko kara laikā dziedāja latvieši. Bet par disciplīnu piekrītu. Bērni izlaidušies-gan jau vecāki visu izdarīs...

17.janvāris, 20:59 Atbildēt

Latvieši dziedāja ne tikai kara laikā,bet arī brīvajā Latvijā un pat cara laikā un ilgi pirms tam.

17.janvāris, 21:59 Atbildēt

Nu šitādas muļķība var teik tikai galīgs analfabets mūzikā...

18.janvāris, 10:59 Atbildēt

Nekritizējat Paulu

18.janvāris, 11:00 Atbildēt

Jūs vispār neko nesaprotat no mūzikas.

18.janvāris, 12:35 Atbildēt

Tas tik vēl trūka! Paulam pārmest plaģismātu...

18.janvāris, 14:23 Atbildēt

Bērnus nav jāsit, bet no bērnības jāiemāca ko bērns drīkst, ko nedrkst. Vispirms jābūt pienaākumiem un tad tiesībām,kuras neaizskar cita tiesības

17.janvāris, 21:39 Atbildēt

Kā lai savādāk bērni reaģē uz sabiedrības liekulību...

17.janvāris, 21:45 Atbildēt

Tā bērnu visatļautība jau sen iet pāri jebkurām saprāta robežām. Un tas maksās ļoti dārgi . Sabiedrība laikam ir akla !

17.janvāris, 22:24 Atbildēt

Manuprāt nevar teikt ka kāda paaudze ir tikai laba, vai tikai slikta. Katrā paaudzē ir gan labie, gan sliktie piemēri. Man kā jaunās paaudzes pārstāvim liekas ka mūsdienu jaunatne ir daudz mazāk nodzērusies par viņu vecākiem un vecvecākiem, bet jauniešiem trūkst disciplīnas un darba tikuma, tas gan, bet ir arī izņēmumi, nevar visu paaudzi vienā maisā bāzt.

17.janvāris, 22:30 Atbildēt

Tas raksts par Paulu vai Rudāni?

18.janvāris, 10:11 Atbildēt

Cik tev sabīne gadu,katu tā zini par R.Paula sakomponētām dziesmām,zini tās pašas kara dziesmas,ka tā muldi

18.janvāris, 10:51 Atbildēt

Gaidu to brīdi, kad mūsu pieaugušajiem nāks apskaidrība. Audzināšana NAV sišana. Nesaprotu kāpēc starp šīm divām lietām liek vienādības zīmi.

18.janvāris, 11:55 Atbildēt

Bērnu audzināšanā galvenā loma ir vecākiem, vai viņi paši veic savus pienākumus apzinīgi, vai viņu vārdi saskan ar darbiem. To man atklāja dēls, kad viņš bija sasniedzis pilngadību, svinību laikā pats teica tostu - "pateicos Tev mammu par to, kā tu mani audzināji, nevis tik daudz ar vārdiem, bet ar savu paraugu, jo visu, ko tu man mācīji, arī pati darīji". Katrs aizliegums ir jāpamato, jāizskaidro, kādas būs sekas, ja to neievērosi. Tikai tad, būs paklausība. Nav jābļaustās un jādod tikai pavēles, ku nu vēl jādauza, kā dažs domā. Un pirmajā vietā jāliek pienākums, tiesības ir tikai tad, kad esi izpildījis savus pienākumus!!! Tā mēs dzīvojām un turpinām to darīt aizvien.

19.janvāris, 11:50 Atbildēt

...iešu paskatīties ,ko tie mani resgaļi sastrādājuši

20.janvāris, 13:38 Atbildēt

Sabīne Bērza - Izskatās, ka Jūs vairāk par duci Paula melodijas neesiet dzirdējusi.

21.janvāris, 16:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:39

Jaunākās diskusijas