Pauls sašutis: Tā visatļautība dārgi maksās

tautaruna.lv 17.janvāris 2021, 13:12
 
Raimonds Pauls, ZiniCenu / F64 Mārtiņš Zilgalvis
Maestro Raimonds Pauls intervijā žurnālista Armanda Tripāna raidījumā "Rezervēts" pauda sašutumu par disciplīnas zudumu mūsdienu paaudzē.

Pauls intervijā pauž, ka šodien sabiedrība zaudē disciplīnu.

"Disciplīnu skolās, disciplīnu vispār. Darbā. Bez tā mēs neko dzīvē nepanāksim, par to ir daudz jādomā, tā visatļautība, manuprāt, dārgi maksās. Viņa jau maksā dārgi, " uzskata Pauls.

Maestro norāda, ka disciplīnas trūkumu pamanījis arī mēģinājumos.

"Ja tu vari uz mēģinājumu atnākt tad, kad tev ienāk prātā, nevis atnākt sešos, kā ir norunāts, tad kaut kas nav tā kā vajadzīgs. Diemžēl, tā lieta ir kaut kur aizgājusi, skolās it sevišķi," pauž Pauls.

Kā zināms, 12.janvārī Raimonds Pauls svinēja savu 85.dzimšanas dienu. Maestro svētko sveica daudzas sabiedrībā zināmas personas. Kā vēstījām, Latvijas mūziķi soctīklos veltīja izcilajam māksliniekam cieņas, sirsnības un atzinības pilnus ierakstus. Piemēram, dziedātāja Dināra Rudāne sociālajā vietnē Instagram bija veltījusi sirsnīgus vārdus maestro Raimondam Paulam, publicējot kadrus no abu kopīgajiem mirkļiem. "Daudz Laimes Maestro!!!! Paldies par katru uzrakstīto un nospēlēto noti! Par smiekliem, rūpēm, sarunām. Par katru dāvāto mirkli, par patiesu laimi ar Jums muzicēt! Es nevarēju pat sapņot par iespēju būt tuvumā! Veselību, iedvesmu, patiesu mīlestību!!!! Daudz Laimes!!!!!" - rakstīja Rudāne.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas