Nekustīgai sirmgalvei Rīgā gandrīz nedēļu nācās saukt pēc palīdzības

tautaruna.lv 1.okt
 
Ilustratīvs attēls / Atis Ieviņš/F64
Kāda sirmgalve Inčukalnā nonākusi patiesi neapskaužamā situācijā. Pakrītot savā dzīvoklī un nespējot piecelties, sieviete gandrīz nedēļu gaidīja kādu, kurš sadzirdētu viņas palīgā saucienus, vēstīja "Degpunktā".

Ceturtdienas rīta pusē Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki devušies uz kādu daudzdzīvokļu namu Inčukalna centrā, kur policistus jau sagaidījis izsaucējs.

Kāds sirms vīrs, kurš kā ik nedēļu bija ieradies apraudzīt savu radinieci, taču nav spējis iekļūt dzīvoklī, izteica bažas, ka ar kundzi, kas mīt vienā no augšstāva dzīvokļiem, varētu būt atgadījies kas nelāgs.

Tuvojoties dzīvoklim, policisti sadzirdējuši palīgā saucienus.

Sieviete bija pie samaņas. Viņa policistiem pastāstījusi, ka guļus uz grīdas atrodas jau no sestdienas vakara. Sieviete nav pati bijusi spējīga tikt līdz telefonam, lai izsauktu palīdzību. Vienīgais, kas kundzei bija blakus, bija ūdens, kas, iespējams, izglābis viņas dzīvību.

Avots

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jptvjmķ, kas gan tajā Inčukalnā nenotiek!

1.oktobris Atbildēt

Pēc virsraksta spriežot, varētu padomāt, ka sirmgalve no Inčukalna gribējusi no Rīgas palīdzību atbļaut.

1.oktobris Atbildēt

Tiešām trakas lietas tajā čuhņā, pat atjaunotais viadukts to nepadara civilizētāku.

1.oktobris Atbildēt

Rakstā viss vienā putrā. Inčukalns. Nez kādā sakarā Rīga. "Nācās" saukt pēc palīdzības. Ne nu nācās, ne kā. Nevienu nevar piespiest saukt palīgā. Rakstītājam nav izpratnes ne par notikumu, ne par to, ko kurš gribēja vai ko kuram vajadzēja. Vienīgais, kas saprotams no raksta - vēstījums, ka VISS IR SLIKTI.

2.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:32

Jaunākās diskusijas