Mūrniece pastāsta par savu bērnību, kas nebija viegla

Viktorija Gabrjuna 1.okt
 
Ekrānšāviņš no Facebook
Bijusī iekšlietu ministre un tagadējā "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece LTV Ziņu dienesta rubrikā “Dzīvei nav melnraksta” dalījusies ar stāstu par savu bērnību, atklājot, ka augusi bez ģimenes.
Mūrniece atklāja, ka bērnībā pašai par visu bija jācīnās, viņai nebija tādas ģimenes kā citiem bērniem. Māte, tēvs, klasiski liela ģimene, kas ir aizmugurē. Linda atklāj, ka viņu izaudzināja vecmāmiņa.

"Man bija jācīnās pašai par sevi gan skolā, gan visu dzīvi tālāk. Domāju, ka tieši tas man arī palīdzējis tik cauri dažādām grūtībām, jo bērns, kas pieradis būt viens un cīnīties pats par sevi, arī nākotnē cīnās pats par sevi un pie reizes arī par citiem, jo zini, kā tas ir, kad īsti nav neviena, kas aizstāv," pauda Mūrniece.

Linda piebilda, ka viņai pietrūka vecāku un pietrūkst joprojām. Iespējams, viņi negribēja Lindu audzināt, bija pārāk jauni vai dzīvē bija savi plāni. Vecāki joprojām nav izskaidrojuši savu rīcību.

Linda arī atklāja - jo vecāka viņa kļūst, jo vairāk saprot, ka viņas dzīve veidojusies no notikumiem bērnībā.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Bērnībā nebija viegli, toties jaunība gan jau bija prieku pilna. Tagad vecumā atkal nāk grūtumi virsū. Tāds nu tas Liktenis ir...

1.oktobris Atbildēt

Vai tad viņa ar Hosamu ir tik sen pazīstama?

1.oktobris Atbildēt

Un kuru tas interesē? Vai tiešām mums nepieciešams lasīt par kkādas sievietes problēmām kkad.... Nelasīju viņas gaudu stāstu, bet zinu, ka nekas jauns vai nesaprasts.

1.oktobris Atbildēt

KO SHITAA TAUTAS NODEVEEJA VAR DIRST....NEVAJADZEEJA UZ CILVEEKIEM RIIDIIT MENTU SUNUS, KAS ARI TAUTAS IENAIDNIEKI...TAUTAS NODEVEEJAI DIEVA SODS...SAVAA NAAVEE NEMIRSI SUKA

2.oktobris Atbildēt

Kas notiek Latvijā? Tādai nekādai - tik daudz uzmanības!

Nonsens! Neko nav izdarījusi, bet tāpat kā kivičiņi, kaimiņi un citi sīkaļas tik publicējas

2.oktobris Atbildēt

MAUKELE-TAUTAS NODEVEEJA

2.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:57

Jaunākās diskusijas