Megana Mārkla iedvesmojas no Mišelas Obamas

Anete Ošleja 1.okt
 
AFP/Scanpix/LETA
Megana Mārkla un Princis Harijs bieži vien nonāk mediju redzeslokā, saskaroties gan ar dažādu kritiku, gan atbalstu. Lai spētu izturēt sabiedrības spiedienu, Megana Mārkla atzīst, ka iedvesmojas no bijušā ASV prezidenta Baraka Obamas sievas Mišelas, raksta "eonline.com".

Mišela Obama kādā no savām uzrunām ir minējusi, ka, sastopoties ar kritiku, cenšas dzīvot ar moto “kad viņi krīt zemu, mēs ceļamies augšā.”

Megana atzīst, ka, lai saglabātu vēsu prātu un neļautu kritiķiem aizskart viņas un viņas ģimenes jūtas, bieži nāk talkā arī humora izjūta.

"Brīdī, kad jūs varat atbrīvoties no visiem šiem citiem uzskatiem par to, par ko jūs zināt patiesību, tad es domāju, ka ir ļoti viegli dzīvot ar šo patiesību un dzīvot autentiski,” viņa skaidroja.

"Tā es izvēlos pārvietoties pa pasauli."

Pēc tam, kad Megana un Harijs ar video palīdzību aicināja un mudināja amerikāņus doties un balsot gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, arī Donalds Tramps ir sniedzis glaimojošu komentāru ģimenei. “Es neesmu viņas fans, un viņa, iespējams, to ir dzirdējusi, bet es novēlu Harijam daudz veiksmes - viņam tā būs vajadzīga.”

Komentē 2

 
Anonīms
 

Pilna mārciņa toč viņai nav.

1.oktobris Atbildēt

Obamas k-dze ir tiešām apbrīnojama. Megana arī. Lai veicas abām.

2.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:03

Jaunākās diskusijas