Naktī aplaupa eksdeputātu Kārli Leiškalnu

Viktorija Gabrjuna 1.okt
 
Oksana Džadana/F64
Nezināmi ļaundari naktī ielauzušies eksdeputāta Kārļa Leiškalna īpašumā Jūrmalā, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Naktī ielaužas eksdeputāta īpašumā" izdevumā "Privātā Dzīve".

Kā stāsta Leiškalns, naktī no miega viņu iztraucēja tas, ka pēkšņi ieslēdzās spuldze mājas pagalmā, kas ieslēdzas automātiski, ja notiek kādas darbības.

Neko it kā aizdomīgu nemanījis, Leiškalns devās pie miera, bet no rīta atklājis, ka ticis aplaupīts.

No garāžas bija pazudušas somas ar makšķerēšanas piederumiem.

Materiālie zaudējumi ir vismaz 4000 eiro lieli.

Leiškalns cer, ka policijai ātri izdosies atrisināt noziegumu, un viņš atgūs vismaz daļu no savas makšķerēšanas piederumu kolekcijas.

Komentē 19

 
Anonīms
 

Ak, šausmas, šito nelaimi! Nekas var nogriezt jaunas lazdas atvasi un makšķeres kāts pa pirmo, tikai jānomizo un jāizkaltē. Es no lazdas bērnībā taisīju makšķeres kātus, nevienu nenozaga, kaut stāvēja pieslieti pie pūnītes.

1.oktobris Atbildēt

Ak,šausmas! Zaglis,zagli apzaga-tagat varbūt sapratīs,kā jūtas apzagtie? Ja zinātu,kam-roku paspiestu. Ne tikai viņam bij ļauts zagt un piesegties ar skaistām frāzēm par "gaišu nākotni".

1.oktobris Atbildēt

Nozaga zagto.Un tad. Kad pats zaga laudim , nekas

1.oktobris Atbildēt

Citiem maizei nepietiek,bet tur kāti pa4000. Nebēdā naudas pietiek nopirks jaunas,zivi bodē ar var nopirkt,vismaz zinās cik maksā.

1.oktobris Atbildēt

Tā arī nesapratu, kur ir laupīšana. Apzagts, jā. Tiešām autori/redaktori nezin atšķirību?

1.oktobris Atbildēt

psc,un cik,un ko pats aplaupījis?????bļeg',žēlosies vēl''''''

1.oktobris Atbildēt

Bet tā taču ir banāla zādzība! Kā žurnālisti var būt tik nekompetenti? Virsraksts ir maldinošs - FEIKS. Laupītājs būtu eksdeputātu, par piemēru, vismaz sasējis aizbāzis muti ar kādu smirdīgu zeķi vai apenēm, lai nebūtu jāklausās tukšas un skaļas debates. Šajā incidentā zaglim - makšķerniekam var piešūt zādzību ar ielaušanos, neko vairāk.

2.oktobris Atbildēt

Vēl varētu būt versija, ka Kārlis dzērumā pats kaut kur pazaudējis, uzdāvinājis tos pričendālus. Un tagad ķersta kādu nevainību makšķernieku. Tam maksķerniekam kas pārņēma kaut kādā veidā Kārļa maksķeres savā īpašumā uz to arī stingri jāpastāv. Kārlis dzērumā uzdāvināja un to redzēja vēl kādi vismaz 3 makšķernieki. Un Kārli uz sutkām par policijas maldināšanu. Tā būtu laba versija.

2.oktobris Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > igors.belkovs

Tas pat ir pilnīgi ticams stāsts. DDD

2.oktobris Atbildēt

nathing special-nabadziņš-kā tagad varēs copēt?vismaz kādas zives tiks paglābtas no viņa pannas un apēšanas...varēj ko vairāk nozagt un atstāt vieās apenēs

2.oktobris Atbildēt

Žēl Edgara...

2.oktobris Atbildēt

Un Tev skauž viņa 4000? Ļoti žēl,ka nevari savu d.... pacelt un pacensties,un pat nozagt nemāku! Nu ko,vaino pats sevi?

2.oktobris Atbildēt

Va vellos...švaki tie piederumi bijuši ;) beidzot sāk arī zagļiem ko paņemt....lai tik pagaida,vēl ar dēli kāds ieradīsies :)

2.oktobris Atbildēt

Šitam resnajam veprim laiks atkal sēdēt maksas atejā un iekasēt naudu par kluča nolikšanu, pusi iebērt savā kabatā un vakarā iet mainīt pie Zepa uz restorānu "Jūrmala"!!!!

2.oktobris Atbildēt

Laime, ka nevainību atstāja

2.oktobris Atbildēt

slikti, ka mums tāda kriminogēnā situācija, nu bet konkrētajā gadījumā +/- Leiškalna kundzes vienas/divu somiņu vērtība... pieņemu, ka nodrošinātie ļaudis izvērtēs savu popularizāciju dzeltenajā presē nākotnē...

2.oktobris Atbildēt

Bļē..!

3.oktobris Atbildēt

Ziniet,man patiešām nav žēl

3.oktobris Atbildēt

Tie jau nebija zagļi,bet gan Tautas atriebēji,palēnām šie sāk pareizās adreses izvēlēties

4.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:42

Jaunākās diskusijas