Meitenes nolaupīšana Viļņā: policija izplata pirmo fotorobotu

Lelde Veinberga 16.jan
 
SCANPIX/LETA
Jau vēstīts, ka Lietuvas policija kopš trešdienas vakara Viļņā meklē mīklaini pazudušu 11-12 gadu vecu meiteni. Viņa, iespējams, ievilkta svešā auto un aizvesta. Policija ceturtdien publicējusi fotorobotu, lūdzot sabiedrību palīdzēt atpazīt tajā redzamo personu.
Kā vietnē Facebook norāda Lietuvas policija, foto redzamais vīrietis nav aizdomās turamais, taču varasiestādes uzskata, ka viņa rīcībā varētu būt nozīmīga informācija tālākai lietas izmeklēšanai.

Tāpat policija norāda, ka pašreiz netiek atmesta neviena versija un rūpīgi izskatītas tiek visas.

Lietuvos policija/Facebook

Jau vēstīts, ka trešdienas vakarā ap pulksten 19.15 Viļņas policijā vērsies vīrietis, kurš informējis, ka pie viņa pienākuši divi apmēram 11 gadu veci puikas, kuri teikuši - viņi redzējuši, kā kāds nepazīstams vīrietis mašīnā ievilcis 11-12 gadu vecu meiteni un aizbraucis. Meitene esot pretojusies, taču ielikta auto bagāžas nodalījumā.

Lietuvas valsts policija snorādījusi, ka intensīvā meklēšana visas nakts garumā nav devusi taustāmus rezultātus, kā arī līdz šim policijā nav vērsušies vecāki par pazudušu bērnu.

Simtiem lietuviešu ir vērsušies policijā ar informāciju par iespējamo nolaupīšanu, kas tiek rūpīgi pārbaudīta.

Policija turpina iztaujāt autovadītājus, kuri 15. janvārī no pulksten 18.00 līdz 20 00 ar automašīnām, kas aprīkotas ar videoreģistratoriem, brauca uz Karoliniškių un Lazdynai apkārtni.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas