Visnegaidītākajā brīdī liepājnieks tiek pie lielas naudas

tautaruna.lv 16.jan
 
Vladislavs Proškins/F64
Laimesti gadās visnegaidītākajos brīžos un koriģē jau rūpīgi izplānotas aktivitātes. Tā tas atgadījās kādam liepājniekam, kurš ar brāli devās makšķerēt un pa ceļam iegāja Maxima veikalā iepirkt visu nepieciešamo, informē "latloto.lv".
Pie reizes iegādāta tika arī viena Labirinta biļete, kura slēpusi 3000 eiro laimestu.

Laimētājs stāsta, ka biļeti pārbaudījis 5 reizes - tik ļoti viņš neticēja savai veiksmei. Kad veiksmes apmērs bija aptverts, sekojis zvans dzīvesbiedrei, kurai pirmie veltītie vārdi bijuši: “Es tūlīt raudāšu.”

Dzīvesbiedre jau nodomājusi, ka noticis kas ļoti nelāgs, taču izrādījās, ka daudznozīmīgais teikums bija prieka ziņas priekšvēstnesis. Zīmīgi, ka, uzzinot par laimestu, plāni par došanos makšķerēt atlikti, jo nu bijušas citas domas galvā.

Laimētāja ģimenē nesen kā ienākusi meitiņa, līdz ar to laimests tikšot tērēts viņas vajadzību apmierināšanai.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar interesantiem stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen tika vēstīts, ka rīdziniece sāk raudāt, atverot loterijas biļeti.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tak logiski ka cilvekiem apnik plikas pasakas,barot FM.Tapat jegas nau viss aizplust netur kur vajag un kabatas.Drosi ka visiem kuri izterejusi pravu naudas summu un neko nau laimejusi aizrakstijusi brasajiem pasaku stastitajiem un ka es sanemusi arstu piedavajumu....Nez kur palikusi lielais laimetaju bars pec reklamas vairak bilesu,vairak davanu....jagaida nakosa pasaku aina vai beidzot kad tiks aizverts sis FM paklautiba esosais kantoris.

16.janvāris Atbildēt

Malaci tauta kopigiem spekiem pliko solitaj kompaniju jaiznide.

16.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:04

Jaunākās diskusijas