Prognoze: Megana un Harijs kļūs par miljardieriem

tautaruna.lv 16.jan
 
REUTERS/SCANPIX/LETA
Pēc prinča Harija un Meganas Mārklas publiskā paziņojuma, ka viņi atsakās no karalisko pienākumu pildīšanas un turpmāk paši pelnīs naudu, pārim tiek prognozēti rekordlieli ienākumi, raksta "Daily Mail".
Slavenais mārketinga un biznesa guru Marks Marksons pauda pārliecību, ka karaliskais pāris saņems daudz izdevīgu piedāvājumu sadarboties.

"Megana pelnīs aptuveni ceturtdaļu mijjarda gadā turpmāko piecu gadu laikā. Tas viņai neprasīs milzīgas pūles. Un tas vēl nav viss. Ja Harijs aktīvi pieslēgsies darbam, viņš pelnīs tik pat lielu naudu," pauda eksperts.

Marksons kā piemēru minēja, ka Megana un Harijs var organizēt dažādus seminārus un lekcijas, kur uzstāsies ar runām. Viņš pats esot gatavs samaksāt pārim piecus miljonus dolāru par piecām uzstāšanās reizēm Austrālijā.

Vēl eksperts kā iespējamo peļņas avotu minēja līgumu, piemēram, ar kinokompāniju Netflix, kas ne tikai pārdod skatītājam nopirktu saturu, bet to veido arī paši. Marksosns ir pārliecināts, ka kinokompānijas interesē tādi ļaudis kā Megana un Harijs.

Tāpat neesot izlēgta arī grāmatu sarakstīšana.

Komentē 14

 
Anonīms
 

LIEKĒŽI?!

16.janvāris Atbildēt

Liekēži ir tie, kas neko nedara un tikai apskauž citus par vinu sasniegumiem un uzdrošināsanos.... Viņi ir lieli malači! Katram ir tiesības savu dzīvi dzīvot kā vēlas...!

16.janvāris Atbildēt

Nav nekāds nopelns, ka esi piedzimis karaliskajā ģimenē! Un ja esi piedzimis, tad jāpieņem spēles noteikumi!

16.janvāris Atbildēt
Ivo Yeblis > aivars.punka

Aivar, ja tu būtu piedzimis alkoholiķu vai narkomānu ģimenē, tu arī pieņemtu spēles noteikumus?

16.janvāris Atbildēt
sandija > aivars.punka

Jāpieņem spēles noteikumi? Harijam jau nebija izvēles kur piedzimt un kur nepiedzimt. Katram ir tiesības vaidot savu pasauli kā vēlas.

17.janvāris Atbildēt

Gudri cilvēki!

16.janvāris Atbildēt

Pēc visa tā, ko viņi ir pārcietuši, viņi to ir pelnījuši!

16.janvāris Atbildēt

ja ir kas maksaa ,kapec ne? principaa te ir karaliskais vards figuree ,tapec ir piedavajumi , bet vel jau neko kvalificetu nav daruijusi vel jau neko nav saneemusi ,lai izteiktu iespejamos ienakumus

16.janvāris Atbildēt

Tik vienkārši vis nebūs, Elizabete II nepieļaus šiem abiem nodevējiem ekspluatēt karaliskās ģimenes vārdu!

16.janvāris Atbildēt
sandija > aivars.punka

Kādiem tev vēl nodevējiem? Vai viņi skaitās nodevēji vien tāpēc, ka vēlas dzīvot normālu cilvēku dzīvi?

17.janvāris Atbildēt

[ja ir kas maksaa ,kapec ne?] Tiktāl pareizi. Es tikai nesaprotu, par ko maksās un par ko būs lekcijas. Ja nu vienīgi ļaudis gribēs paskatīties uz "drosmīgiem" karaļnama pārstāvjiem. Iespējams, ka tādu muļķu arī netrūkst. Lai veicas! Kaut arī, paliekot karaļnamā, dzīve droši vien nebūtu sliktāka - arī par monarhiju angļi taču maksā...

17.janvāris Atbildēt

Uzskatu, ka tas viss ir paša UK karalnama PR solis. Ilgi lolots un sabiedrībai barons pa malcińam. Lai pievērstu pasaules uzmanību un nestu ienākumus no tā visa! Abas personas nav atteikušās no tituliem, utt. Mūs- sabiedrību baro ar fragmentāru info!

Karaliene nekur nav paudusi sašutumu par mazdēla soli!

Princeses Diānas fenomens iegulst pamazām vēsturē... tagad ar humānāku soli nākamie taisa ažiotāžu. Būs 10-15 gadus atkal visiem par ko mēles trīt un šausmināties.

16.janvāris Atbildēt

Ta man vienalga, tie nelgas vienmēr tiek gan par miljonāriem , gan miljardieriem, kaut viņus sātANS APĒSTU!

16.janvāris Atbildēt

Kāpēc tik ļauni? Lai taču tiek savs prieciņš tiem citiem nelgām, kuri ar mieru par to maksāt,

17.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:48

Jaunākās diskusijas