Lūdz palīdzību! Kļūdainais diagnostikas dēļ latvietei tiek nopietni ielaista smaga slimība

tautaruna.lv 9.maijs 2021, 14:24
 
Pexels
Ivitai no Āgenskalna ir 44 gadi, septembrī būs 45 gadu dzimšanas diena. Viņa ir mamma 16 gadus vecam dēlam un mīloša sieva vīram. Ivita ir fizioterapeite, bet nopietnas slimības dēļ pēdējos gados slodzi samazināja, līdz pavisam pārtrauca strādāt.

Pirms 9 gadiem Ivitai atklāja vēzi sākuma stadijā, bet kļūdainas un nepilnīgas diagnostikas un ārstēšanas rezultātā, slimība tika nopietni ielaista, kas Ivitai atņēma iespēju uz izārstēšanos vai ilgstošu remisiju. Pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem, Ivita paralēli ārstniecībai Latvijā, konsultējās un ārstējās pie speciālistiem Vācijā.

Arī šogad, pēc attālinātas konsultācijas un vairākiem ārstu konsīlijiem Vācijā, Bohumas slimnīcas onkologi pieņēma lēmumu par operācijas veikšanu. Operācijas izmaksas ir 30 050 eiro.

Ivitai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Slimnīcā viņu gaida jau maija pēdējā nedēļā. No pagājušajā gadā saziedotajiem līdzekļiem atlikumā ir 6156,71 eiro, no kuriem 2990 eiro rezervēti vēža gēnu analīzēm, kas būs jāveic pēc operācijas, bet atlikušos 3166,71 eiro Ivita lūdz rezervēt ceļa un uzturēšanās izdevumiem, ārsta vizītēm, zālēm pirms un pēc operācijas periodā.

Ivita stāsta: “Es no sirds esmu pateicīga Ziedot.lv komandai un ziedotājiem, kas mani atbalsta jau sesto gadu, un ģimenei, kas ir ar mani visu laiku - gan pavisam smagos brīžos, gan priecīgos. Arī liels paldies bijušiem pacientiem un draugiem!"

Domās apskauju un vienmēr apbrīnoju savas mīļās draudzenes Sindiju un Evu, kuras manā dzīvē ir ienākušas tieši manas slimības laikā. Viņas regulāri atbalsta un no sirds cenšas mani saprast, un neskatoties uz aizņemtību, labprāt pavada laiku kopā ar mani, palīdz pārvarēt šaubas, bailes, izmisumu, jēgas sajūtas zudumu, kas varbūt citiem liktos par smagu! Mēs dalām priekus un bēdas, un uzticamies viena otrai.

Pateicoties jums visiem es varu joprojām darīt daudz ko - braukt ar velosipēdu, baudīt dabas bezgalīgo skaistumu, priecāties par LU Botāniskā dārza ziediem, lasīt grāmatas, katru dienu samīļot dēlu un vīru, satikt draugus, smieties, vingrot, lūgt Dievu, klausīties dažādas mani interesējošas lekcijas un baudīt klusumu, darīt daudz ko un būt noderīga tā, kā es to varu!

Ja onkoloģisko slimību ārstēšanā un diagnostikā jau sākuma posmā tiek pieļauta kļūda, novēlota darbība vai bezdarbība, tas pacientam nereti atņem iespēju uz izārstēšanos vai ilgstošu remisiju. Tomēr, pateicoties kvalitatīvai 21.gadsimta medicīnai un daudzu mediķu gan Vācijā, gan Latvijā kompetencei, man tomēr ir iespēja dzīvot! Es esmu! Par to esmu pateicīga cilvēkiem, cilvēcībai, dabai, Dievam un mīlestībai!

Es pazemīgi lūdzu man palīdzēt savākt nepieciešamo naudas summu, lai es varētu dzīvot! Bet es apsolos censties būt stipra, ļauties brīnumam, ticēt un cerēt! Iepriekš sirsnīgs paldies par atsaucību un sapratni!”

Ivitai var palīdzēt, ziedojot šeit!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:14

Jaunākās diskusijas