Pastāsta par kādu Elizabetes II noslēpumu

tautaruna.lv 9.maijs, 10:46
 
EPA/Scanpix/Leta
Lielbritānijas karaliene Elizabete II ārvalstu vizīšu laikā ir baudījusi daudz dažādu delikatešu, taču savu mīļāko ēdienu vienmēr paturējusi noslēpumā, raksta "Mirror".

Izrādās, ka Elizabete II nekad neatklāj, kāds ir viņas mīļākais ēdiens, lai visās vizītēs netiktu pasniegts viens un tas pats.

Pils avoti atklāj, ka karaliene teikusi, ja viņa atklātu, kas ir viņas mīļākais ēdiens, to visur viņai pasniegtu un viņa nevarētu nogaršot neko jaunu.

Kamēr daži no Elizabetes II mīļākajiem ēdieniem ir zināmi, piemēram, šokolādes biskvīta kūka, lielākoties viņa publiski neatklāj savas iecienītākās maltītes.

Bijušais pils pavārs ir runājis par jau pieminēto biskvīta kūku, kas esot nesta karalienei, kamēr beigusies.

Tiek apgalvots, ka Elizabete II šo kūku tik ļoti iecienījusi, ka mēdz ņemt līdzi tās pārpalikumus, kad dodas ārzemju vizītēs.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man viens jūrnieks zināja teikt, ka Elizabetes II mīļākais ēdiens esot skābputra, kuru dziļā slepenībā gatavojot viens latviešu pavārs , emigrantu pēctecis.

9.maijs, 17:36 Atbildēt

Tu vēl pasaki, ka sklandu rauši!

9.maijs, 17:54 Atbildēt

aļļo,aļļo, vai Dzintars? Te Anglijas karaliene Elizabete 2 . Es tev gribu pastāstīt savus noslēpumus.Čššš,tikai nestāsti nevienam. Vakar es kopā ar princi Čarlzu ēdām ceptus vārītus zirņus un visu nakti.......Jā,jā,nopietni. Pat kaķītis nakti aizmuka no izstabas ,neizturēja nabadziņš ......

9.maijs, 18:18 Atbildēt

Korgijiem gan, laikam,.patika...

10.maijs, 1:01 Atbildēt

Bet, tā jau tas ir - atklāt nevar.

Re, Raimonds Pauls pateica, ka mīļākais ēdiens šim esot frikadeļu zupa, tad nu visur, kur brauc koncertēt, visur tik ar frikadelēm cienā....

10.maijs, 1:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:30

Jaunākās diskusijas