Vīrietis dalās ar neparastu stāstu, kā ticis pie tūkstošiem eiro

tautaruna.lv 9.maijs, 16:25
 
f64.lv, Vladislavs Proškins
Kārtējā skaitļu izlozē Keno tika atminēti 10 skaitļi un laimēti 12 000 eiro. Kvīts vērtība – 1,20 eiro, tās īpašnieks – 50 gadus vecs vīrietis no Bauskas novada, informē "latloto.lv".
Loterijā viņam esot pastāvīga 9 skaitļu kombinācija, ko viņš izmanto jau daudzus gadus.

Tiem ir īpaša nozīme laimētāja dzīvē, taču detalizētāk stāstīt viņš nevēlējās. Savukārt kā desmito skaitli viņš izvēlas to, cik viņam ir gadu. Tātad, izlozes brīdī tas bija skaitlis “50”. “Visu gadu es spēlēju ar vienu un to pašu kombināciju, kuru nomainu dzimšanas dienā. Pagājušajā gadā bija “49”, tagad - “50”, nākamgad - “51”. Tā tas ir iegājies,” viņš atklāj.

Uzzinot par laimestu, īpašu emociju nav bijis. “Paskatījos mājas lapā rezultātus - skaidrs, ir laimests. Apjausma, ka man beidzot ir paveicies, atklāti sakot, atnāca lēnām,” viņš smejas.

“Uzreiz nevaru pateikt, kā laimestu tērēšu. Man viss it kā ir - dzīvoklis, mašīna, tāpēc nekādu lielu vajadzību nav. Visticamāk, laimestu nolikšu uz brīdi malā - lai pastāv, un gan jau radīsies doma, kā to vislabāk izmantot.”

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vajadzības rodas reizē ar naudu, to gan esmu ievērojis.

9.maijs, 17:26 Atbildēt

dīvains cilvēks vinnē 12 000 eur un viņam nerodas emocijas. Es bļautu no sajūsmas tā,kā bļauj baltie lāči karstā laikā.Pat Keiptaunā to varētu dzirdēt.

9.maijs, 18:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:18

Jaunākās diskusijas