Ieraugot mammas stāvokli, 11 gadus veca meitene Rīgā izsauc policiju

tautaruna.lv 11.novembris 2021, 13:09
 
Dāvis Ūlands/F64
Kāda bērna mātei “sanācis” iedzert tik ļoti pār mēru, ka viņas nepilngadīgajai meitai nav atlicis nekas cits, kā zvanīt policijai – sieviete bija aizmigusi kāpņu telpā un nespēja tikt līdz dzīvoklim, vēsta “Degpunktā”.
Pusdienlaikā galvaspilsētas policisti saņēmuši zvanu no kādas vienpadsmit gadus vecas skolnieces, kura likuma sargiem atklājusi šausminošu situāciju.

Viņas māte esot tā piedzērusies, ka nespējot pat nokļūt mājās un esot aizmigusi turpat daudzdzīvokļu mājas kāpņu telpā. Savukārt meitene mājās nu palikusi viena.

Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Zemgales pārvaldes priekšnieka vietnieks Edgars Bensons-Bukšs stāsta, ka uz notikuam vietu tika aizsūtīta autopatruļa, kas ieradās namā un konstatēja kāpņu telpā sievieti ļoti spēcīgā reibumā.

Kamēr inspektore centusies nodibināt jebkādu kontaktu ar sievieti, kuras acu skatiens liecinājis par viņas veselā saprāta vismaz uz brīdi atkāpšanos, kāds no policistiem devies augšup uz vienu no dzīvokļiem, lai pārliecinātos par to, kā jūtas izsaucēja. Par laimi, drīz atklājies, ka meitenei nekas nekaiš, taču kļuvis skaidrs arī tas, ka nav neviena, kas varētu parūpēties par bērnu.

Uz jautājumu, vai mamma bieži dzer, meitene atbildēja apstiprinoši. Citu radinieku viņai neesot, tēvs atrodoties Somijā.

Lai pārbaudītu sievietes kāpņutelpā reibuma stāvokli, pārbaudīta alkohola koncentrācija viņas izelpā. Pimajā pūtienā alkometrā konstatēta - 4,54 promiļu - reibuma pakāpe, taču ottreiz iepūst, lai apstiprinātu rezultātu, sieviete nespēja. Tāpēc viņa nogādāta psiholoģijas un narkoloģijas centrā Tvaika ielā alkohola pārbaudes veikšanai. Tur noskaidrots, ka sievietei bija 4,49 promiļu reibumā.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas