Jaunietis Ķekavā iekuļas pamatīgās nepatikšanās; paredz vērienīgu sodu

tautaruna.lv 8.jūlijs 2023, 15:20
 
F64
Divas dienas pēc savas 18. dzimšanas dienas kāds jaunietis Ķekavā pieļāvis pamatīgu kļūdu. Iespējams, draugu emocionālais spiediens mudināja puisi kašķēties ar policiju un galu galā izpelnīties kriminālprocesu, vēsta "Degpunktā".

18 gadus vecā puiša nedienas aizsākās Ķekavas svētku laikā, kad jauniešu kompānija, lietojot alkoholu, sāka bļaustīties uz citiem apmeklētājiem. Viņi mēģināja provocēt dažādus konfliktus un nesaskaņas ar citiem jauniešiem. Policija norādīja, ka pasākums beidzies un ir laiks doties mājās.

Jaunie cilvēki nepaklausīja un acīmredzami bija izlēmuši “savārīt” nepatikšanas. Policistus pārsteidzis tas, ka visi sakāpa vienā automašīnā - likumsargi gan uzreiz norādīja, ka braukšana reibumā nav laba doma.

Aptuveni 20 gadus vecie puiši bija aizkaitināti, ka policisti traucē ballītei, bet pie stūres neviens pagaidām, vēl nesēdās. Pēc kāda laika, kad jauniešiem šķita, ka likumsargi ir devušies prom, 18 gadus vecais puisis tomēr apsēdās pie sava tēva automašīnas stūres un uzsāka braukšanu. Iespējams, viņu uz muļķībām pierunāja draugi.

Ņemot vērā, ka policisti kompāniju no redzesloka neizlaida, iereibušais puisis tālu netika un tika apturēts Īgumu ielā. Jaunietis ne tikai bija reibumā, bet arī nebija paspējis iegūt vadītāja apliecību. Draugi centās puisi aizstāvēt, taču skāde jau bija padarīta.

Valsts policijas darbinieki pret “BMW” vadītāju uzsākuši izmeklēšanu, kas paredz vērienīgu sodu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas