Tiek izstrādāts Šveices armijas nazis bez naža

Portāls nra.lv 11.maijs, 18:30
 
Unsplash
Ikoniskā instrumenta ražotāja „Victorinox” izpilddirektors nesen izteicies, ka uzņēmums strādā pie tāda veida instrumentiem, kas pielāgots tiem lietotājiem, kuriem ne vienmēr ir vajadzīgs asmens, ziņo raidorganizācija „CNN”.

Kopš 1897. gada Šveices armijas nazis ir bijis izcils kabatas palīgs, kurā var iepakot visu, sākot no asmeņiem līdz šķērēm un beidzot ar vīna attaisāmajiem, dažos pat ir USB atmiņas kartes. Taču tagad uzņēmums strādā pie jaunas naža versijas, kurai nebūs asmens.

“Tā kā mūsu zīmola pamatā ir inovācijas, mēs pastāvīgi ieklausāmies savos patērētājos un viņu vajadzībās; un atzīstiet, ka ir vēlme pēc funkcionalitātes, daudzpusības un meistarības, ar ko Šveices armijas nazis ir pazīstams specializētās jomās un situācijās,” sacīja „Victorinox” vadītājs Karls Elseners.

Šveices uzņēmums apgalvo, ka neplāno pārstāt ražot esošos rīkus. Tā mērķis esot papildināt, nevis aizstāt pašreizējo klāstu.

Šīs ziņas nāk laikā, kad daudzās valstīs ievieš nažu aizliegumus, reaģējot uz uzbrukumiem.

Piemēram, Apvienotajā Karalistē lielāko daļu nažu nēsāšana publiskās vietās bez "laba iemesla" ir nelikumīga.

„Anglijā un dažās Āzijas valstīs nazi drīkst nēsāt tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai veiktu savu darbu vai darbotos brīvā dabā,” Šveices medijam „Blick” sacīja Elseners. "Tomēr pilsētā, kad dodaties uz skolu, kinoteātri vai iepirkties, kabatas nažu nēsāšana ir stingri ierobežota."

Elseners minēja, ka apsver tādu rīku ražošanu, kas pielāgoti tiem, kuriem ne vienmēr nepieciešams asmens, piemēram, golfa spēlētājiem vai riteņbraucējiem.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

11.maijs

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas