VIDEO: Kuldīgas novadā notikusi traģiska avārija

tautaruna.lv 16.februāris, 13:09
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Skumjas ziņas saņemtas no Kurzemes. Kuldīgas novadā, svētdien, uz šošejas notikusi smaga trīs automašīnu avārija, kurā dzīvību zaudējuši divi cilvēki, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Trīs automašīnu sadursme notika neilgi pēc pulksten vienpadsmitiem dienā, asā likumā uz autoceļa Talsi - Stende - Kuldīga, nepilnu divu kilometru attālumā no Rendas.

Abi bojā gājušie bija no vieglā ”Volvo” spēkrata. Rekonstruējot notikuma ainu kļuva zināms, ka ”Volvo” stūrētājs, kas braucis Kuldīgas virzienā, arī izraisīja avārijas situāciju, likumā zaudējot kontroli pār auto un iebraucot citā joslā, kur tobrīd pretī traucies bāļķvēdējs.

Vieglā automašīna, kas brauca aiz ”Volvo” bija ”Volkswagen Passat” spēkrats. Tā kā notikumi priekšā risinājās ļoti ātri, noreaģēt un nobremzēt vai apbraukt šķērsli tā vadītājs nebija spējīgs un burtiski uztriecās virsu ”Volvo”. Mediķi, kuri strādāja ar cietušajiem no ”Volkswagen” automašīnas, apstiprina, ka cilvēku veselības stāvoklis nebija smags, taču hospitalizācija tik un tā bija nepieciešama.

Traumas guva automašīnas ”Volkswagen” vadītājs un pasažiere, kuri ar gūtajām traumām nogādāti medicīnas iestādē.

Avots

Komentē 9

 
Anonīms
 

Baismīgi. Kāda vella pēc ir jāskrien pa ziemas ceļu.

16.februāris, 14:18 Atbildēt

Мила Разина, vecā vecene, ej piedāvā sevi uz Lienes ielas.

19.februāris, 6:54 Atbildēt

,,bāļķvēdējs", tauta tā nerunā, tā runā falšie žurnālisti.

16.februāris, 15:27 Atbildēt

Ne tikai bāļķvēdējs ,bet arī - Volkswagen pasažieri , kopā ar gūtajām traumām ,tika nogādāti slimnīcā ! It kā , varēja nogādāt arī bez traumām ,atstājot tās negadījuma vietā !

16.februāris, 20:31 Atbildēt

Nu, tas, ka tas viss notika "likumā" arī ir aizdomīgi, jo, lai arī pats vārds "likums" (krieviski - закон) eksistē, satiksmes negadījums visdrīzāk tomēr notika ceļa līkumā.

16.februāris, 20:37 Atbildēt

Jā, atliek tik pabrīnīties par žurnālistu izglītības nelīmeni.

Bieži vien nevar uztvert teksta būtību, kas slēpjas aiz gramatikas neveiksmēm...

16.februāris, 23:33 Atbildēt

Cilvecini-ieverojam distanci,vismaz 25 m. Mazakais...nepalidz ne kruti autini ne krutaa elektronika...ne ari krutas riepas.izmeginiet ar 70 km/h nobremzet uz tuksa cella.un pastieties attalumu.....saprot tikai tad kad ir pa veelu...un jus gribat soferi mazakus sodus un nez vel ko....tas nebus ,,,kamer nedomas ....

16.februāris, 20:39 Atbildēt

...adekvāti stūrētāji tie 100 p. nebija- dogoņjalkas paspēlēja...Kādas sekas tādām draiskulībām- redzams ar visiem faktiem.

16.februāris, 21:57 Atbildēt

Likums , ievēro distanci , nelien priekšā braucošajam aizmugurē ,distance , cik km/h tik metru , piem 90 km/h tā ir 90 metru. Man blakus sēdētāji vienmēr aizrāda , ko ļaujot ielīst starpā tiem kuri skrien , vienmēr atbildu , distance...

23.februāris, 4:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:32

Jaunākās diskusijas