VIDEO: automašīna uz gājēju pārejas Rīgā notriec suni un aizbrauc

tautaruna.lv 16.februāris, 1:49
 
Ekrānuzņēmums
Trešdien, 3.februārī, neilgi pēc pulksten 9.00 Rīgas pašvaldības policijas Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes darbinieki, patrulējot Maskavas ielā, ievēroja vairāku cilvēku drūzmēšanos pie vienas no gājēju pārejām. Policisti nolēma apstāties un noskaidrot drūzmēšanās iemeslu.
Notikuma vietā likumsargi pamanīja sievieti, kura bija notupusies pie sava suņa. Sieviete skaidroja, ka pirms brīža viņas suns izskrējis uz gājēju pārejas. Tur to notriekusi kāda automašīna un aizbraukusi prom. Sniegā bija redzami vairāki asins pleķi. Izjautājot precīzāk par notikušo, sieviete atklāja, ka jau sazinājusies ar vīru, kurš ieradīšoties notikuma vietā un suni aizvedīšot uz klīniku.
Tāpat sieviete pastāstīja, ka ne automašīnas numurzīmi, ne krāsu, ne arī marku neesot piefiksējusi.
Jau pēc mirkļa notikuma vietā ieradās sievietes vīrs un abi sāka spriest, kur suni vest. Sarunā iejaucās policisti, kuri piedāvāja suni nogādāt klīnikā ar operatīvo transportlīdzekli, lai tas pēc iespējas ātrāk saņemtu medicīnisko palīdzību.
Sieviete mājdzīvnieku iecēla policijas operatīvajā transportlīdzeklī un pateicās par palīdzību. Suns nogādāts "Dr. Beinerta Veterināraja Klīnikā", kur viņam sniegta medicīniskā palīdzība.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Nelādzīgi gan, tomēr Dieva laista radībiņa.

16.februāris, 8:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:40

Jaunākās diskusijas